Některé ceny na čínských e-shopech jsou opravdu zajímavé a člověk skoro přemýšlí, jestli se jim taková láce vůbec vyplatí. Pro nás, zákazníky, jsou to ve finále ale velmi pozitivní zprávy, protože nízké ceny jsou vždy vítány. A dnešní akční nabídka e-shopu Cafago k takovým určitě patří, protože chytré hodinky V10 snad nikdy nebyly dostupnější. Hodinky jsou opravdu za hubičku a mohly by proto zaujmout i prozatímní odpůrce chytrých nositelností.

Chytré hodinky V10 samozřejmě nejsou žádným prémiovým modelem a musíme tak na ně nahlížet optikou extrémně nízké ceny. Přesto však nabízí 1,3 palcový barevný displej s rozlišením 240 × 240 pixelů, připojení pomocí Bluetooth 5.0, senzor na měření tepové frekvence, krevního tlaku a okysličení krve. Dále klasiky jako krokoměr, sportovní režimy, podporu notifikací, vibrace nebo 170 mAh baterii. Potěší i odolnost podle certifikace IP67 nebo šikovné nabíjení přes USB port přímo v těle hodinek. To je ale jen plastové a řemínek pak silikonový.

Chytré hodinky V10

A jaká je tedy ona zmiňovaná „hubičková“ cena? Na e-shopu Cafago jsou chytré hodinky V10 momentálně v nabídce jen za 16,45 euro a vybrat si můžete z pěti různých barevných variant. Takže to je buď černá, champagne gold, zelená, bílá nebo rose gold. Každopádně jde o zajímavý kousek pro všechny, kteří upřednostňují nízkou cenu. Tato cena se slevou je ale časově omezená do 30.6.2022.