Některé ceny na čínských e-shopech jsou opravdu zajímavé a člověk skoro přemýšlí, jestli se jim taková láce vůbec vyplatí. Pro nás, zákazníky, jsou to ve finále ale velmi pozitivní zprávy, protože nízké ceny jsou vždy vítány. A dnešní akční nabídka e-shopu Cafago k takovým určitě patří, protože chytré hodinky V10 snad nikdy nebyly dostupnější. Hodinky jsou opravdu za hubičku a mohly by proto zaujmout i prozatímní odpůrce chytrých nositelností.

Chytré hodinky V10 samozřejmě nejsou žádným prémiovým modelem a musíme tak na ně nahlížet optikou extrémně nízké ceny. Přesto však nabízí 1,3 palcový barevný displej s rozlišením 240 × 240 pixelů, připojení pomocí Bluetooth 5.0, senzor na měření tepové frekvence, krevního tlaku a okysličení krve. Dále klasiky jako krokoměr, sportovní režimy, podporu notifikací, vibrace nebo 170 mAh baterii. Potěší i odolnost podle certifikace IP67 nebo šikovné nabíjení přes USB port přímo v těle hodinek. To je ale jen plastové a řemínek pak silikonový.

Chytré hodinky V10

A jaká je tedy ona zmiňovaná „hubičková“ cena? Na e-shopu Cafago jsou chytré hodinky V10 momentálně v nabídce jen za 16,45 euro a vybrat si můžete z pěti různých barevných variant. Takže to je buď černá, champagne gold, zelená, bílá nebo rose gold. Každopádně jde o zajímavý kousek pro všechny, kteří upřednostňují nízkou cenu. Tato cena se slevou je ale časově omezená do 30.6.2022.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.