Blížící se vlna tropických veder už spolehlivě dokáže vyděsit většinu české populace. Podobné počasí se vzduchem hustým, že by se dal krájet, spolehlivě likviduje veškerou produktivitu práce a tak je nutné začít bojovat. Zavřít se do ledničky je samozřejmě jednou z variant, ale asi je mnohem jednoduší si pořídit nějaký ten ventilátor. Stojanové výkonné kousky samozřejmě vedou, ale občas stačí jen lehká cirkulace vzduchu v místnosti. K tomu dnes máme ideální kousek s chytrým světlem / ventilátorem Lixada FS0030 Ceiling Fan. Samozřejmě v akci za zajímavou cenu.

Tento kousek od výrobce Lixada zastane práci jako stropního světla, tak i ventilátoru pro pořádné prohnání vzduchu v místnosti. Regulace lopatek je samozřejmě na úrovni. Vše je také překvapivě velmi tiché a nic tak neruší noční spánek. Pozadu není ani samotné osvětlení s nastavitelnou teplotou barev a spoustou dalšího. Bonusem je pak samozřejmě dálkové ovládání a další vymoženosti.

Na e-shopu Cafago je Lixada FS0030 Ceiling Fan momentálně navíc v bleskových prodejích a to i s doručením z německého skladu zcela zdarma. Za 62,91 euro se jedná o velmi šikovný kousek k rozšíření vybavení chytré domácnosti a váš přehřátý organismus vám za něj určitě poděkuje. S tímto chytrým světlem / ventilátorem prostě nešlápnete vedle. A ani vás to nezruinuje.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.