Máme tu nový měsíc, ve kterém už mnozí z nás pomalu přepínají do módu dovolených a prázdnin. Teplé a slunečné počasí láká k návštěvám restauračních zahrádek a výletům do přírody, ale přesto není od věci si najít čas na internet a při neděli také na naši pravidelnou rubriku Vychytávky z Číny.

Minulý díl byl takovým pelmelem čínských gadgetů, které se snažíme vybírat tak, aby byly pokud možno praktické a zároveň i levné. A také v dnešním dílu rubriky Vychytávky z Číny vám nabídneme takovou malou směsici tří tipů na věci praktické, které se hodí do domácnosti a jejich cena vám průvan v peněžence neudělá. Takže pojďme rovnou na to.

Vychytávky z Číny – naše tři tipy

Vyhazujte odpadky chytře

Odpadkový koš asi dneska nechybí v žádné domácnosti. Ovšem takový chytrý odpadkový koš je vychytávka, která se na trhu objevila relativně nedávno. Výhodou chytrého odpadkového koše je, že se jej při vyhazování odpadku nemusíme dotýkat rukou a pro otevření víka postačí gesto nebo jen krátký dotyk. Navíc je voděodolný, takže se výborně hodí třeba do koupelny nebo na záchod. Jeho vnitřní část je uzpůsobená tak, že eliminuje zápach. Nu a pokud si potrpíte na jednoduchý design, tento odpadkový koš vás může zaujmout. Jeho obsah je 12 litrů, takže není příliš velký. Cena koše na Aliexpress začíná na 10,05 dolaru.

Osvětlení akvária

Tato čínská vychytávka možná zaujme akvaristy. A nebo i ty, kteří pro potěchu oka a relaxaci chovají doma své zlaté rybky. Pro ty všechny je tu jednoduché LED světlo, které krásně akvárium nasvítí, dá se nastavit do několika velikostí přesně podle velikosti akvária a jednoduše pomocí klipů přichytit na jeho horní hrany. Uživatelsky je nastavitelná i barva světla, včetně „stmívacího“ efektu. Zároveň je toto LED světlo úsporné. Ve slevě cena tohoto LED světla začíná na 9,37 dolaru.

Chytré záchodové prkénko

Poslední dnešní vychytávkou je záchodové prkénko. Ale není to jen tak obyčejné prkénko, je to prkénko chytré. Hodí se téměř na každý typ záchodu a funguje i jako bidet, dá se dálkově ovládat, lze uživatelsky nastavit jeho vyhřívání a dokonce je v něm i sprcha, která vám po patřičném „výkonu“ přešplouchne přesně ta správná místa. Zkrátka a jednoduše skvělá záchodová záležitost, ke které asi není třeba víc dodávat. Tedy snad jen to, že jde o poněkud dražší věc, ale ten komfort za to určitě stojí. Na Aliexpress chytré záchodové prkénko pořídíte už od 171,41 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.