Software Microsoft Office byl vždy oblíbený, a to jak pro pracovní, tak pro osobní použití. Více než 1,2 miliardy uživatelů na celém světě nyní používá nějakou formu produktu Office (přibližně 20 % světové populace). Zapněte počítač téměř kdekoli a objeví se známé logo. Když však dojde na koupi sady Office, může vás vysoká cena přimět k váhání. Naštěstí vám Godeal24 může nabídnout originální Microsoft Office 2021 Pro za super nízkou cenu.

Proč je Godeal24 tak levný, je software originální? Je to legální?

S Godeal24 se zcela vyhnete riziku pirátství, protože další prodej použitých licencí je legální proces, který se řídí evropskou legislativou. Protože společnost již svou licenci nepoužívá, přeprodává ji Godeal24 za nízkou cenu, Godeal24 ji před dalším prodejem kontroluje, použitá licence neznamená, že je produkt opotřebovaný, je to stále jako úplně nový software. Použité licence jsou dematerializované, což znamená, že nevznikají žádné náklady na doručení.

Dobrá zpráva, na Godeal24 nyní probíhá velký výprodej kancelářského softwaru, především nejnovější verze Microsoft Office 2021 za nejnižší cenu. Cena nákupu samotné licence je 24,99 €, což je obrovská úspora oproti oficiální ceně společnosti Microsoft, která činí 439,99 €. Pokud máte doma více počítačů, na které je třeba nainstalovat, nebo pokud členové rodiny a přátelé ve vašem okolí také potřebují aktualizovat Office, jsou slevy ještě větší. Nejnižší cena Office 2021 je pouze 12,99 €/PC.

62% sleva na Microsoft Office (kupón „SGO62“)

62% sleva na MS Office 2021+ Windows OS (kupón „SGO62“)

Windows OS

50% sleva na Windows OS (kupón „ SGO50″)

62% sleva na Office a další (kupón “ SGO62″)

Až 50% na další verze OS Windows! Kupón “ SGO50″

Nástroje pro váš počítač

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.