Značka Xiaomi rozhodně není nováčkem na poli kvalitních audio produktů a jejich nabídka rozličných sluchátek je opravdu široká. Navíc ještě další možná ještě větší porci pokrývá napojený ekosystém dceřiných a podporovaných značek. To je případ i QCY, kteří už poslali na trh ledasjaký ten zajímavý model. Jedním z těch starších je i QCY T5 z roku 2019, ale u sluchátek naštěstí čas neběží podobně jako u telefonů. Takže jde stále o výborný bezdrátová sluchátka se vším všudy. A my je pro vás můžeme ještě vylepšit se slevovou akcí z e-shopu Cafago.

Sluchátka QCY T5 mohou nabídnout binaurální design s tvarem kopírujícím ušní kanálek, 6.2 mm Hi-Fi drivery v každém sluchátku pro solidní zvuk, automatické párování pomocí Bluetooth 5.0 připojení, voděodolnou IPX5 certifikaci, plně dotykové ovládání, pouze 4.38 g váhy pro každé sluchátko, 40 mAh kapacitu baterie slibující 4-5 hodin výdrž, případně plných 25 hodin výdrže při zapojení 380 mAh nabíjecího boxu. Samozřejmostí je i integrovaný mikrofon s technologií potlačování okolních ruchů CVC 6.0. Sluchátka umí i kódování AAC HD pro kvalitnější zvuk samozřejmě podporují i hlasové asistenty jako Siri nebo Google Voice Assistant.

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je k dostání stylová černá verze, která designově nikdy nezklame. A díky doručení z evropského skladu se také hned nakupuje lépe a radostněji. Finální cena pouhých 18.38 euro tak vypadá ještě výhodněji už na první pohled. Pokud tedy sháníte bezdrátová sluchátka a patříte k příznivcům ekosystému čínského giganta, tak jsou QCY T5 právě pro vás.