Letní vedra už nám sice pomalu klepou na dveře předčasně na jaře, ale to pravé léto má ještě minimálně pár týdnů čas. Máme tak čas se na některé jeho specifické výzvy připravit. Letní měsíce jsou rájem komárů a jejich otravnost asi nikomu nemusíme připomínat. Pro boj s nimi se ale můžete v předstihu vybavit i díky moderním technologiím. Speciální LED lampa je univerzálním zabijákem komárů a dalšího létajícího hmyzu a momentálně ji najdete v akční nabídce na e-shopu Cafago.  Samozřejmě za velmi slušné peníze v extra akci.

Tato LED lampa využívá speciálního UV světla o vlnové délce 395 nm nebo 398 nm k nalákání hmyzu. Pak je pomocí elektrického 1600V výboje usmrtí a nevyužívá tak jakékoli chemikálie nebo problematické látky. A zvládne pokrýt i poměrně velké prostory, včetně těch venkovních. Rozměry a váha jsou velmi kompaktní, takže je lampa jednoduše přenosná. Lampu můžete jednoduše rozebrat k vyčištění a  automaticky se při rozmontování i vypne. Potěší i šikovný kovový hák k zavěšení.

V nabídce je hnědo-fialová barevná verze lampy, která vypadá i velmi stylově. Zabijácká lampa má integrovanou 1800 mAh baterii, kterou jednoduše dobijete.  Ceny jsou na e-shopu Cafago velmi lidové a lampu tak pořídíte jen za 13.54 euro. Sice z čínského skladu obchodu, ale za podobnou cenu je těžké říct ne. Tak se v předstihu připravte na letní boj s otravným hmyzem. Peněženka nedostane zabrat a dostanete velmi šikovný nový gadget.