Značka Vivo má dvě produktové řady, které jsou zaměřené na foto výbavu. Jde o série S a V. Telefony z první řady značka uvádí na čínském trhu a na trh indický, případně globální, jdou tyto telefony pod sérií V. A na řadu V se dnes zaměříme. Od letošního ledna/januára se na indickém trhu prodávají telefony série Vivo V23, které ale mají dost podobné specifikace jako modely série S12, které debutovaly na konci loňského roku v Číně. Ty před pár dny nahradily telefony Vivo S15 a nyní se zdá, že brzy dojde v Indii na uvedení modelů ze série V25, případně telefonu Vivo V25 Pro.

Co o Vivo V25 Pro prozradila databáze IMEI

Telefon Vivo V25 Pro je zatím celkem záhadou, protože o jeho specifikacích moc nevíme. Ovšem na stránkách 91Mobiles se můžeme dočíst aspoň něco málo z toho, co se dá najít v databázi IMEI. Telefon figuruje ve výpisu pod kódovým označením V2158 a je zde potvrzený i jeho obchodní název Vivo V25 Pro. Dále se tu dočteme, že na trh půjdou tři paměťové konfigurace, konkrétně 8 GB/128 GB, 8 GB/256 GB a 12 GB/256 GB. A to je momentálně asi tak vše, co o chystaném telefonu víme.

Pokud ale vyjdeme z předpokladu, že Vivo V25 Pro je přeznačený model Vivo S15 Pro, můžeme odhadnout, jaké specifikace telefon dostane. Je to především 6,56 palcový AMOLED displej s FullHD+ rozlišením a obnovovací frekvencí 120 Hz. Obrazovka má jas 1500 nitů a podporu HDR10+. Na postu procesoru je Dimensity 8100 s GPU Mali-G610 MC6. Konfiguraci pamětí uvedla databáze IMEI.

Hlavní fotoaparát je trojitý a primárním 50 MPix senzorem se světelností f/1.9 a optickou stabilizací obrazu. S ním do páru jde 12 MPix širokoúhlý objektiv a 2 MPix snímač pro zachycení hloubky ostrosti. Přední kamera má 32 MPix a poslouží kromě focení selfie i pro video hovory. Baterie má kapacitu 4500 mAh a podporu rychlého nabíjení s výkonem 80 W. Operačním systémem je Android 12 s nadstavbou FunTouch OS 12.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.