Téměř ihned po představení vlajkového procesoru Snapdragon 8+ Gen1 odstartovaly závod o to, kdo jako první představí svůj telefon s tímto procesorem. Je sice pravda, že spousta výrobců chytrých telefonů má o tento čipset zájem, ale jen jeden z nich může urvat prvenství. Samozřejmě nový procesor se bude výborně vyjímat i u herních telefonů, takže Asus už oznámil, že jejich chystaný model Asus ROG Phone 6 bude prvním herním strojem se Snapdragonem 8+ Gen1. A jak na tuto výzvu zareaguje značka Black Shark, která se také orientuje na herní telefony?

Zástupci značky se zatím vyjádřili jen v tom duchu, že telefon s procesorem Snapdragon 8+ Gen1 rozhodně hodlají letos připravit. Ale veškeré další podrobnosti si v této chvíli nechávají pro sebe. Ovšem tipaři nikdy nespí a vědí své. Zvláště pak nám dobře známý Digital Chat Station, na kterého je spolehnutí. Nyní sdílí na čínském Weibo, první krátkou informaci o chystaném herním telefonu Black Shark.

Co o chystaném telefonu Black Shark tvrdí tipaři

Tvrdí, že telefon dostane displej s rozlišením FullHD+, nicméně velikost obrazovky nebo její obnovovací frekvenci neuvádí. Dále potvrdil nový vlajkový čipset společnosti Qualcomm, ovšem bez toho, aby uvedl jak na tom bude telefon s paměťovou konfigurací. Dále se zmiňuje i o dvoučlánkové baterii s celkovou kapacitou 4790 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 100 W.

Informací o specifikacích telefonu Black Shark tedy není mnoho. Je ale stále dost času na to, aby tipaři ještě něco málo odhalili a nebo s něčím přišel na síť i samotný výrobce. Očekává se totiž, že telefon Black Shark představí ve třetím čtvrtletí letošního roku. To znamená, že představovačka může proběhnout nejdříve na začátku července/júla.