Včerejší představovačka značky Redmi a společnosti Xiaomi byla opravdu výživná. Kromě telefonů řady Redmi Note 11T Pro a náramku Xiaomi Band 7 došlo i na uvedení TWS sluchátek Redmi Buds 4 Pro a Buds 4. Čerstvě uvedená sluchátka přichází jako nástupci loňských Buds 3 a Buds 3 Pro. A stejně jako loni je i letos model Pro vlajkovou lodí mezi sluchátky značky Redmi.

Redmi Buds 4 Pro

Nová sluchátka ve verzi Pro jsou ve srovnání s loňským modelem vylepšená. Především podporují Bluetooth 5.3 s možností spárování se dvěma zařízeními. Dále zde najdeme i podporu pro aktivní potlačení hluku až do 43 dB s režimy High, Balanced a Mild a s transparentním módem. Nechybí podpora pro kodek ACC a 360° prostorový zvuk. Sluchátka mají 10 mm a 6 mm duální měniče a díky tomu efektivně rozšiřují celkový rozsah frekvenční odezvy pro jasnější a čistší výšky.

Pro hraní her je připraven i herní režim s nízkou 59 ms latencí. Výrobce přidal i tři mikrofony ENC pro snížení okolního hluku během telefonických hovorů. Redmi Buds 4 Pro mají dotykové ovládání, podporují hlasového asistenta Siri a Google Voice a nechybí jim ani odolnost podle certifikace IP54. Výrobce sice neuvádí kapacitu baterie sluchátek, ale tvrdí, že na jedno nabití při 50 % hlasitosti vydrží až 9 hodin přehrávání hudby. Při vypnutém ANC a průběžném dobíjení v boxu se jejich výdrž zvedne až na 36 hodin. Sluchátka jdou na trh v barvách Mirror White a Black. Už nyní jsou v předprodejích a samotný prodej poběží od 31. května/mája. Cena sluchátek je nastavená na 369 jüanů, což je zhruba 55 dolarů.

Standardní verze sluchátek

Standardní verze sluchátek Redmi je levnější a má také nižší specifikace. Buds 4 podporují Bluetooth 5.2, kodek ACC a aktivní potlačení hluku do 35 dB s transparentním režimem. Mají 10 mm měniče a duální mikrofon pro snížení okolního hluku během telefonických hovorů. Jejich ovládání je stejně jako u Redmi Buds 4 Pro dotykové a také nechybí podpora hlasového asistenta a odolnost podle certifikace IPX4. Výdrž sluchátek na jedno nabití při 50 % hlasitosti je až 6 hodin. S vypnutým ANC a při dobíjení v boxu se výdrž zvýší až na 30 hodin. Pět minut dobíjení postačí na jednu hodinu přehrávání hudby. Redmi Buds 4 jdou na trh v barvě bílé a světle modré, už nyní jsou sluchátka v předprodejích a prodeje začínají 31. května s cenou 199 jüanů, což je zhruba 30 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.