Vlastnit automobil se nám v poslední době opravdu prodražuje po všech stránkách, ale pro mnohé stejně neexistuje alternativa. Ono stěhovat byt nebo zásobovat obchod na koloběžce asi není úplně ideální řešení. Navíc má spousta majitelů ke svému ocelovému oři vřelý majetnický vztah a rádi ho vylepšují i technologickými vymoženostmi. Těch je samozřejmě minimálně na čínských internetových obchodech opravdu nepřeberně. Dnes pro vás máme právě jeden takový kousek a to je šikovný set na měření tlaku v pneumatikách ze slevové akce na e-shopu Cafago.

Tento set využijete ke kompletní kontrole stavu vašich pneumatik, takže můžete sledovat naživo tlak i teplotu. A v případě kritických hodnot se vše samozřejmě okamžitě dozvíte pomocí zvukového signálu a varovných oznámení. Čtveřice externích senzorů pro každou z pneumatik pak zasílá informace do centrální jednotky, kterou si postavíte přímo na palubní desku. Tato jednotka je vybavena velkým LED displejem s nastavitelnou polohovatelností, takže vše jasně vidíte. Hlavní jednotka má i USB port a jednotlivé senzory na pneumatikách pak jednou CR2050 klasickou baterií. Budete tak řídit bez obav a jízda bude bezpečná.

Čekat můžete také i parádní cenu. Protože je celý set na měření tlaku pneumatik v akci na e-shopu Cafago. Sice jen z čínského skladu, ale s dopravou zdarma. A za finální cenu 23.22 euro to rozhodně není špatná nabídka. Takže co vy na to ? Stojí vám klid duše ohledně pneumatik za malou investici ?