Fitness náramky společnosti Xiaomi patří už dlouhodobě na trhu mezi ty nejoblíbenější. Je to dáno především tím, že mají pokaždé velmi dobře vyvážený poměr cena/výkon. Navíc s každou novou generací dojde na vylepšení. Ať už samotného displeje a nebo i funkcí náramku. Bude i letošní verze, Xiaomi Mi Band 7, také vylepšená? Přesnou odpověď na tuto otázku dostaneme už zítra, kdy Xiaomi nový náramek oficiálně představí. Připomeňme, že zároveň s náramkem představí značka Redmi své nové telefony řady Note 11T.

Některé z parametrů náramku Xiaomi Mi Band 7

Ovšem těsně před uvedením náramku Xiaomi Mi Band 7 se na čínské síti objevila fotka prodejní krabice s hlavními specifikacemi náramku. A jde o krabici náramku s podporou NFC. Z dřívějška víme, že na trh jdou dvě verze, jedna právě s podporou NFC a druhá bez NFC. Náramek s NFC má modelové označení M23130B1 a je kompatibilní se zařízeními s operačním systémem Android 6.0 a vyšším a s iOS 10.0 a vyšším.

Dále zjistíme, že tento model náramku má odolnost vůči vodě do 5ATM. Jeho displej je typu AMOLED a baterie má kapacitu 180 mAh. Xiaomi Mi Band 7 s NFC dále podporuje hlasového asistenta Xiao AI, profesionální monitoring spánkových fází a nechybí mu ani senzor pro sledování okysličení krve. Nabídne také více než 100 sportovních režimů.

Tipaři už také potvrdili, že Mi Band 7 má větší displej než loňský model Mi Band 6. Konkrétně jde o úhlopříčku 1,62 palce ve srovnání s Band 6, který měl menší 1,56 palcový displej a také menší baterii s kapacitou 125 mAh. Tipaři dále odhadují, že letošní náramek Mi Band 7 má i vestavenou GPS a také senzor pro monitorování tepové frekvence. A jakou cenu tipaři odhadují u náramku Xiaomi Mi Band 7? Verze s NFC prý půjde do prodeje s cenou 269 jüanů, což je v přepočtu zhruba 40 dolarů. K dispozici prý budou i řemínky v barvě modré, hnědé, zelené, oranžové, bílé nebo černé. V balení pak najdeme modul s displejem, řemínek, nabíjecí kabel a návod k použití.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.