Jarní teploty nám nebezpečně začínají vypadat jako ty letní, ale má to samozřejmě i svá pozitiva. Krásné počasí totiž jen láká k outdoorovým aktivitám a jízda na kolech či koloběžkách k tomu rozhodně patří. A protože samozřejmě jdeme s dobou, tak jsou často tyto kola a koloběžky elektrické. Ty se totiž zamlouvají nejen sportovcům, ale i částečným lenochům. Vyjet obtížný kopec bez námahy má totiž vždy něco do sebe. A dnes pro vás máme další z velmi dobrých elektrokoloběžek, konkrétně model NAVEE N65. Samozřejmě ve slevách z e-shopu Cafago.

NAVEE je jednou z dalších větví košatého stromu ekosystému Xiaomi a jejich koloběžka dělá značce jen čest. Jedná se o šikovný skládací model s duální rotací (tyč řídítek + řídítka samotná), takže ani nezabere moc místa. Dalším pozitivem je i výkonná 48V/12.5Ah baterie slibující dojezd až 65 kilometrů na jedno nabití. A to při maximální rychlosti 25 km/h, i když je možné přepnout i na 15 km/h. Koloběžka také těží z 10″ kol pro lepší jízdní vlastnosti a silného 500W motoru. Takže vyjede až 25 % stoupání. Potěší i duální systém brzd, LED světla vpředu i vzadu, nebo nosnost až 120 kg živé váhy. Prostě a jednoduše opravdu skvěle vybavený kousek.

Pozadu ale nechce zůstat ani cena. Na e-shopu Cafago nám totiž k NAVEE N65 servírují ještě extra slevový kupón CC4495. Ten platí až do konce května a s ním se dostaneme až na cenu 539 euro. Navíc z polského skladu obchodu, takže bez dalších doplatků a cel. Za podobně výkonnou koloběžku velmi slušná cena, co myslíte ?