Značka Redmi už potvrdila, že telefony řady Note 11T představí na čínském trhu 24. května/mája v 19 hodin tamního času. Dojde na uvedení modelů Redmi Note 11T, Note 11T Pro a Note 11T Pro Plus. Ovšem dnes jsme dozvěděli, že kromě značky Redmi chystá na tento den představovačku i společnost Xiaomi. Ta hodlá prezentovat svůj fitness náramek Xiaomi Mi Band 7. Je dokonce možné, že Redmi a Xiaomi představovačku spojí a jak telefony, tak i náramek představí společně.

Co potvrdily upoutávky na Xiaomi Mi Band 7

Na čínském Weibo už samozřejmě visí i upoutávky na prezentaci náramku Xiaomi Mi Band 7. Ty potvrdily některé z parametrů, které dříve odhadovali tipaři. Je tedy jasné, že letošní generace náramku má vylepšený a větší displej, ale design náramku je jinak v podstatě stejný jako u loňského modelu. Stejně tak je pravděpodobné, že i letos půjde náramek na trh ve dvou verzích, a to s podporou a bez podpory NFC. A je také možné, že verze s NFC se bude prodávat jen v Číně, jak už se několikrát stalo.

Upoutávka dále potvrdila 1,62 palcový AMOLED displej, kdy se užitná plocha zvětšila až o 25 % ve srovnání s loňským náramkem. Potvrzený je i monitoring okysličení krve, informace o počasí a nebo souhrn údajů o sportovních aktivitách. Dále víme, že náramek podporuje AOD a rozlišení obrazovky je 490 × 192 pixelů.

Tipaři dále očekávají větší baterii s kapacitou 250 mAh, tedy dvojnásobek kapacity akumulátoru loňského Mi Band 6. Neměla by údajně chybět vestavěná GPS a nebo zajímavá funkce Smart Alarm, která vás probere do fáze lehkého spánku 30 minut před nastaveným budíkem. Tipaři také upozorňovali na funkci Power Saving Mode. Každopádně počkejme až tyto funkce potvrdí výrobce. Určitě nás bude zajímat i to, jak letos Xiaomi u náramku Xiaomi Mi Band 7 nastaví cenu. Doposud byl totiž poměr cena/výkon vždy velmi dobrý.