Značka Honor celkem nedávno avizovala, že na konci tohoto měsíce oficiálně představí tři nové telefony ze série Honor 70. Konkrétně půjde o standardní model a dále pak o Honor 70 Pro a 70 Pro Plus. Tyto telefony na trhu vystřídají loňské modely Honor 60 a na čínském Weibo se už objevila i upoutávka na představovačku a s ní i náznak toho, jak vypadá design zadního panelu jednoho z telefonů. Dnes se ale díky stránkám Honor Mall můžeme podívat oficiální promo rendery chystaných telefonů.

Jak vypadají telefony řady Honor 70

Telefony řady Honor 70 půjdou na trh ve čtyřech atraktivních barvách, jmenovitě Bright Black (černá), Streamer Crystal (bílá), Mo Yuqing (zelená) a Iceland Fantasy (modrá). Mají displej se zakřivenými bočními hranami a velmi úzkým horním a spodním rámečkem. Ve středu horní části obrazovky je „díra“ pro přední kameru. Také modul hlavního fotoaparátu vypadá efektně. Tvoří jej dvě velká okruží, ve kterých leží foto senzory a LED blesk. Tento vzhled dostane jak standardní Honor 70, tak i Honor 70 Pro. Vzhled modelu 70 Pro Plus může být lehce pozměněný.

Co se parametrů chystaných telefonů týče víme, že standardní model Honor 70 je adeptem na titul prvního telefonu s čerstvě představeným procesorem Snapdragon 7 Gen1. Dále nabídne OLED displej s obnovovací frekvencí 120 HZ a FullHD+ rozlišením . Baterie má údajně kapacitu 4800 mAh a podporu 66 W rychlého nabíjení. Primární senzor hlavního fotoaparátu dostane rozlišení 108 MPix.

Model 70 Pro pohání Dimesity 8100. Kapacita baterie a výkon nabíjení je prý stejný jako u standardního modelu a hlavní fotoaparát tvoří 50 MPix primární senzor, 50 MPix širokoúhlý objektiv a 8 MPix teleobjektiv. U nejvyššího modelu 70 Pro Plus tipaři očekávají procesor Dimensity 9000 a OLED LTPO displej s rozlišením 2800 ×1300 pixelů. Hlavní kamera dostane 50 MPix snímač Sony IMX766, 50 MPix širokoúhlý objektiv a 12 MPix teleobjektiv. Baterie má prý kapacitu 4600 mAh a podporu rychlého nabíjení s výkonem 100 W. Nicméně výrobce zatím tyto specifikace nepotvrdil.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.