Chyběla vám zase nějaká ta slevová akce na zahradní vymoženosti. Pak je dnešek určitě vaším šťastným dnem. Máme pro vás totiž slevovou akci na zajímavou zahradní sekačku METERK 20V z e-shopu Cafago. Jaro už je koneckonců skoro tu a tráva začne brzy opět nekontrolovatelně růst. Takže se určitě hodí i šikovný nástroj, který si s ní nekompromisně poradí. A samozřejmě nikdy neublíží najít i slevovou akcí s ní spojenou. Protože pá ušetřených stokorun vždy potěší.

Takovým nástrojem určitě je právě zahradní sekačka METERK 20V. Jedná se samozřejmě o bezdrátový model, takže nebudete v udržování zahrady nijak limitováni. Díky možnosti natočení držadla a 180° rotaci navíc můžete jednoduše přejít od úpravy trávníku k vertikálnímu kultivování živých plotů a keřů. Nastavitelná rotační hlavice, teleskopická tyč a ergonomické držadlo pak jen přispívají k pohodlné práci. Samotné čepele sekačky jsou plastové a slibují lepší výkon a rychlejší údržbu. Solidní 2 Ah kapacita baterie by měla vydržet až na 40 minut nepřetržité práce a dobití trvá s 2.4A nabíječkou jen zhruba hodinu.

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je zahradní sekačka METERK 20V momentálně k nalezení za opravdu překvapivě nízkou cenu. Koupíte ji totiž dočasně jen za 44.49 euro a to navíc pohodlně a bez problémů z německého skladu obchodu. Kusový počet je sice omezený, ale stále jich je k mání poměrně dost. Takže v případě zájmu neváhejte a vybavte se včas na nadcházející zahradní práce.