Na zítřek nám „rosničkáři“ hlásí první teplotní třicítku, což je na konec května poměrně děsivé. Pokud by totiž mělo jít o předzvěst věcí budoucích, tak nás čeká opravdu pekelné léto. A ne všichni ho přece jen můžeme trávit u vody nebo zavření v ledničce. Musíte se tak v předstihu začít připravovat na vlnu veder i pro naše doupata. V tom nám může pomoct třeba i dnešní slevová nabídka e-shopu Cafago. V té totiž najdeme šikovný stropní ventilátor křížený s lampu. Samozřejmě jako vždy za výbornou cenu.

Tento stropní ventilátor vyřeší veškeré zásadní domácí teplotní problémy. A nemusíte se tak muset zaobírat instalací klimatizace. Navíc dubluje i funkci samotného lustru, takže zabijete dvě mouchy jednou ranou. LED osvětlení umí hned trojice barevných teplot (3000 K / 4500K / 6000K), takže si vyberete tu ideální právě pro vás. Můžete také jednoduše regulovat přímo i otáčky větráku a to i pomocí telefonní aplikace nebo přiloženého dálkového ovládání. Jak říká klasik, „vše je automaticky lepší s Bluetooth připojením“.

Vybrat si můžete hned ze šestice barevných variant, takže ani po designové stránce nebudete o nic ochuzeni. Cena momentálně spadla jen na 71.55 euro a příjemným bonusem je i doprava z německého skladu obchodu. Ta je samozřejmě zdarma a hlavně se vyhnete dalším celním a daňovým doplatkům. Letní vedra nedostanou s podobným vybavením šanci. Tak se na nabídku minimálně mrkněte a třeba právě vás zaujme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.