Jarní počasí se nám letos opravdu vydařilo a v něco podobného doufáme i u jarních slev. Ty se totiž také často snaží o pořádný husarský kousek a sráží ceny na až neuvěřitelné hodnoty. Zářným příkladem jsou třeba experti na levné softwarové klíče z GoDeal24. Jejich jarní akce jako vždy bourají hranice a některé softwarové produkty jsou doslova za hubičku. Můžete si tak pořídit třeba operační systém za cenu tří piv nebo kancelářský balík Office za cenu slušného trička. To nezní špatně, že ?

Mezi nejprodávanějšími softwarovými produkty je samozřejmě na prvním místě operační systém. Kupovat si rovnou nové Windows 11 je jednou variantou, ale co si raději pořídit staré dobré Windows 10 jako první ? Ostatně pak můžete na Windows 11 přece aktualizovat zcela zdarma… A ceny spadly až na samotnou dřeň, když se v některých případech dostaly až pod hranici 6 euro.

GoDeal24

Nejnižší ceny na systém Windows

Všechny verze Office na GoDeal24

U kancelářského balíku si sice můžete pořídit předplatné Microsoft 365, ale to se v delším časovém horizontu pořádně prodraží. Lepší alternativou je pak jednorázová platba 29.99 euro za nové Office 2021 Pro, kde už máte vše napořád bez dalších doplatků.

GoDeal24

Balíky Windows + Office se slevou 62 % díky kupónu SGO62

Jiné verze Windows s 50 % slevou a kupónem SGO50

Další zajímavé produkty Microsoftu se slevou 62 % a kupónem SGO62

Nástroje pro Váš počítač z GoDeal24

Případně ještě mnoho dalších >>>

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.