Chytré osvětlení značky Yeelight z ekosystému Xiaomi nepatří na našich stránkách určitě k žádným nováčkům. A úspěchy slaví i u zákazníků, protože se jedná o jedny z nejdostupnějších kousků, které zároveň patří i k tomu nejlepšímu co na trhu najdete. Není se tak čemu divit, že se dlouhodobě jedná o velmi úspěšné produkty s vynikajícími prodejními čísly. A dnes pro vás máme jarní akci na jejich chytrý lustr Yeelight YLXD76YL díky e-shopu Cafago. Samozřejmě za výhodnější cenu, než je v kraji zvykem.

Toto chytré stropní světlo Yeelight YLXD76YL se může pochlubit 48 LED žárovkami s celkovou svítivostí 1500 lumenů, plnými 40.000 předpokládanými hodinami provozu a 23W spotřeby.  Samozřejmostí je pak možnost regulace teploty barev, hodnoty jasu a díky Wi-Fi 2.4 GHz či Bluetooth 4.1 připojení také i možnost ovládání pomocí telefonní aplikace či hlasového ovládání kompatibilního s platformami jako je Amazon Alexa, Google Assistant, MIJIA a další. V balení navíc najdete i Bluetooth dálkové ovládání, takže se teoreticky na veškeré pseudo-chytré funkce můžete i vykašlat.

Aktuální slevová akce srazila cenu tohoto chytrého lustru jen na 45.04 euro a navíc jde o doručení z německého skladu. Připlatíte si sice dalších 9.66 euro za expresní dopravu, ale neřešíte žádné další daňové, či celní problémy. Což je vždy a všude potěšující. Takže proč si neudělat radost a nepořídit si na jaro další šikovný kousek do své rozrůstající se chytré domácnosti. Chytrý lustr je určitě skvělý začátek. Navíc za podobně příznivou cenu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.