Dekorace vlastního domova jsou jistojistě radostí každého z nás. A ke zvelebení vždy přispěje trocha zeleně v květináčích. Ať už jde o okrasné květiny, drobné dřeviny, nebo klidně i něco málo užitných plodin. Co ale mají společného je nutná péče, protože bez pravidelného zalévání opravdu dlouho nevydrží. Tedy kromě specializovaných kaktusů, ale i ty sem tam kapkou vody nepohrdnou. Starost ohledně zalévání květináčů vám ale může jednoduše usnadnit i moderní technologie. Třeba chytrý systém zavlažování, který je momentálně v akci na e-shopu Cafago.

Tento chytrý systém zavlažování se zvládne postarat až o 20 květináčů a automaticky poskytnout v daných intervalech potřebnou vláhu. Hadičky s kapátkem navíc vložíte přímo do hlíny a voda se tak jednoduše dostane přímo ke kořenům. Nehrozí tak žádné plýtvání vodou nebo špatné cílení. Napájení systému je pomocí 5V USB portu, takže stačí jen zapojit do zásuvky. Sestavení systému je opravdu jednoduché a to stejné se dá říci i o ovládání. Stačí mít dostatečnou zásobu vody ve zdrojové nádobě a automatika se pak postará o vše potřebné.

Ovládací jednotka je i příjemně kompaktní, takže vám ani nezabere moc místa. Samozřejmě vás také pořízení tohoto systému zavlažování ani finančně nezruinuje. Akce na e-shopu Cafago totiž srazí cenu momentálně jen na 22.99 euro v univerzálním bílo-černém designu. A ačkoli je skladem jen v Číně, tak obchod nabízí i bezdoplatkovou dopravu zdarma. Nemusíte se tak bát dalších daní nebo placení cla. Tak se na vše mrkněte a postarejte se o svou domácí flóru opravdu stylově.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.