Květnové slunečné počasí nám vrací úsměv na tvář i během tohoto víkendu. Úplně láká opustit temná doupata a vyrazit do přírody a rozhýbat své staré kosti. To je samozřejmě chvályhodná činnost, kterou můžeme jen a jen doporučit. Ale i pro všechny pecivály máme dnes naši pravidelnou nedělní popolední rubriku Vychytávky z Číny. Přece bychom vás neochudili o naše tři tipy na zajímavé nákupy na čínských e-shopech…

Dnešní trojice má opět jednoho společného jmenovatele. Konkrétně jsme se zaměřili na domácí mazlíčky, protože ti si určitě zaslouží být hýčkaní. Všichni kočkomilové a pejskomilové tak určitě budou dnešním výběrem potěšeni. Jako minulý týden také vezmeme naše tipy hezky napříč spektrem, takže si něco najde snad každý. Tak vzhůru na věc.

Automatické “krmítko” pro vašeho miláčka

Začneme něčím alespoň vzdáleně technickým a příbuzným všemožným gadgetům. A miska s automatickým dávkováním potravy, případně miska na vodu se určitě hodit budou. Navzdory malým rozměrům navíc pojmou až 3.8 l vody nebo 1.5 kg granulí. Vše je z kombinace ABS a PVC materiálů, tedy jednoduše omyvatelné a čistitelné. Konstrukce samotná pak zaručuje, že misku vaše hypeaktivní domácí zvíře jen tak nepřevrhne. Každý z dua těchto kousků stojí jen 27.50 dolarů a mnozí majitelé určitě raději vezmou vše najednou.

Dvířka pro aktivní výletníky

Zavřít vašeho miláčka jen v jedné místnosti by bylo samozřejmě kruté, zejména u velkých rodinných domků. Na druhou stranu si ale nemůžete dovolit nechat dveře otevřené dokořán za všech okolností. Vše elegantně řeší šikovná dvířka s magnetickým zavíráním. Instalace je velmi jednoduchá, konstrukce bytelná a hlučnost při otevírání minimální. Samozřejmě také můžete dvířka v případě potřeby i zamknout. K dostání jsou dvě velikosti těchto dvířek, menší za 21.56 dolarů a větší pak za 34.82 dolarů. Jen si vybrat.

Šikovné vodítko pro každou příležitost

Když už vyrazíte se svou zvířenou na procházku, tak je často také potřebujete mít pod kontrolou. Ideálně velmi šetrně a s vodítkem s automatickým uvolňováním. Jedno takové pro vás máme právě dnes, navíc i s otočnou rukojetí. Funguje navíc až pro dva psy najednou, do nějakých 25 kg za kus. Nylonový materiál je velmi odolný a vydrží tak i nějakou tu zvířecí pozornost. V nabídce jsou hned tři barvy tohoto šikovného vodítka, které přijde jen na hezkých 20.43 dolarů.