Letní vedra už nám sice pomalu klepou na dveře předčasně na jaře, ale to pravé léto má ještě minimálně pár týdnů čas. Máme tak čas se na některé jeho specifické výzvy připravit. Letní měsíce jsou rájem komárů a jejich otravnost asi nikomu nemusíme připomínat. Pro boj s nimi se ale můžete v předstihu vybavit i díky moderním technologiím. Speciální LED lampa je univerzálním zabijákem komárů a dalšího létajícího hmyzu a momentálně ji najdete v akční nabídce na e-shopu Cafago.

Tato LED lampa využívá speciálního UV světla o vlnové délce 395 nm k nalákání hmyzu. Pak je pomocí elektrického šoku usmrtí a nevyužívá tak jakékoli chemikálie nebo problematické látky. Účinností by měla pokrýt až kolem 50 ㎡, takže si vystačíte i v solidně velké místnosti. Hodí se ale také třeba pro kempování nebo na zahradu. Rozměry a váha jsou velmi kompaktní, takže je lampa jednoduše přenosná. K tomu pak přispěje i integrované poutko. Ovládání jedním tlačítkem také zvládne opravdu každý.

Nedejte komárům šanci

V nabídce jsou dva typy této proti-komáří LED lampy. První je s USB nabíjením a druhá pak se 2000 mAh dobíjecí baterií. Je tak jen na vás, kde plánujete lampu využívat. Na výběr je mezi zelenou a šedou variantou pro oba typy. Ceny jsou na e-shopu Cafago velmi lidové, 8.59 euro, respektive 10.02 euro. Navíc hezky pohodlně s bezcelní dopravou zdarma z čínského skladu. Tak se v předstihu připravte na letní boj s otravným hmyzem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.