Čínské obchody skrývají často velmi netušené perly v mnoha kategoriích produktů. Patří tam samozřejmě i kuchyňské spotřebiče, protože i technologičtí nadšenci potřebují jíst. A s univerzálním elektrickým vařičem Deerma to navíc budou mít velmi jednoduché. Ten totiž zastane pořádný kus práce, nezabere moc místa a navíc si ho můžete pořídit opravdu za hubičku. Tedy pokud se inspirujete naším dnešním článkem a mrknete na aktuální slevové akce e-shopu Cafago. Tam ho totiž najdete za opravdu parádní cenu.

Elektrický vařič Deerma je na první pohled jen lehce přerostlou čajovou konvicí, ale zdání klame. Kromě čaje se totiž nelekne ani polévek a jednodušších vývarů. Výkon můžete regulovat a jednotlivé 300W / 600W režimy se každý hodí na něco jiného. Kapacita 1.2 litru navíc pohodlně vystačí i pro dva případné strávníky. Vařič je z velmi odolného boro-silikátového skla a je tak velmi odolný jak proti vysokým, tak i nízkým teplotám. Potěší i šikovný odpojitelný napájecí kabel. Jako drobnou pihu na kráse ale musíme zmínit čínskou vidlici do zásuvky, takže se neobejdete bez redukce. Ale to už je drobnost.

Na druhou stranu si jej ale můžete koupit v akci opravdu jen za hubičku. Konkrétně za 32.46 euro a vše je navíc dostupné z německého skladu obchodu. Odpadnou tak případné doplatky či daně a balíček dorazí jen v řádu dní. Proč si tak nepořídit dalšího platného člena kuchyňského ansámblu pro četné příležitosti. Tak se na Cafago mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.