Značka Doogee je proslulá svými odolnými telefony a má velmi dobré jméno i na našem trhu. Rok 2022 poměrně úspěšně odstartovali s modelem Doogee V20, který pak následoval i výborně vybavený S98. Na cestě už je ale i jeho nástupce v podobě Doogee S98 Pro s termovizí a velmi líbivým designem. Ten se podle tvůrců inspiruje sci-fi a evokuje mimozemšťany už při prvním pohledu na tvar zadního modulu fotoaparátu a jeho linie. Co na něj říkáte ?

Jen designem samotným ale samozřejmě telefon bojovat nehodlá a z rukávu tak vytahuje i další velký trumf. Tím je velmi solidní sestava fotoaparátů. Hlavní 48 Mpx senzor totiž doplní 20 Mpx senzor s nočním viděním a hlavně pak senzor s termovizí. Senzor nočního vidění vám díky infračervenému světlu poskytne jasnou vizi i v naprosté tmě a termovize pak odhalí cokoliv, co vyzařuje teplo. Můžete tak jednoduše odhalit problematická místa v rozvodech, blokacích potrubí a další.

Next-gen termovize láká

Díky pokročilému InfiRay senzoru termovize pak také nabídne vysoké rozlišení 256 x 192 pixelů. Což je zhruba dvojnásobek podobných zařízení od konkurence. A s technologií Dual Spectrum Fusion Algorithm si užijete i zábavu při snímání fotek. Můžete totiž velmi šikovně kombinovat vrstvy snímku z hlavního senzoru a termovize.

Doogee S98 Pro

Doogee S98 Pro ale samozřejmě bude mít i velmi slušnou doprovodnou výbavu. Takže se dočkáme třeba 6.3-palcového FullHD+ displeje, procesoru Helio G96 nebo 8 GB RAM a 256 GB vnitřní paměti. Případně 6000 mAh kapacitu baterie se 33W klasickým a 15W bezdrátovým nabíjením. O fotoaparátech už byla řeč, ale ani 16 Mpx selfie kamerka nebude k zahození. Vše pak poběží na Androidu 12 a telefon má i čtečku otisků prstů na boku, nebo speciální extra hardwarové tlačítko. Nu a každý odolný telefon musí mít veškeré odolné certifikace, jako IP68/IP69K nebo MIL-STD-810H.

Doogee S98 Pro

Telefon se prý objeví na trhu někdy na začátku června a více informací najdete na oficiálních stránkách značky. Tam se také už dnes můžete zapojit do soutěže o nějaký ten kus Doogee S98 Pro zdarma. Tak proč to nezkusit.