Den matek se nám blíží, takže v neděli 8. května určitě nezapomeňte na přání mámě. A určitě neublíží i nějaký ten dárek. Květinový pugét je samozřejmě klasickou a velmi dobrou volbou, ale někdy se vyplatí i experimentovat. Spousta matek je dnes také navýsost aktivní s počítači a tak je třeba potěší i zbrusu nová softwarová licence. Právě pro tuto příležitost je tu aktuální slevová akce expertů z GoDeal24 na Den matek, kde najdete opravdu zajímavé kousky za skvělé ceny.

Navíc je právě u příležitosti Dne matek k dispozici i jedna extra lahůdka. Můžete totiž získat licenci na Windows 10 nebo Windows 11 zcela zdarma ! Stačí si pořídit kteroukoli ze tří posledních verzí kancelářského balíku MS Office Professional. Samozřejmě s masivními slevami a 100 % zárukou originality. Takže se nemusíte bát žádných problémů, tohle jsou vždy ověřené OEM klíče.

GoDeal24

Akční balíček Office + Windows zdarma pro kompletní vybavení počítače

Jen Windows samotné s 50 % slevou díky kupónu SGO50

Další software od Microsoftu s kupónem SGO62 a slevou 62 %

Nástroje pro Váš počítač od GoDeal24

Případně ještě mnoho dalších >>>

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

GoDeal24

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.