Květen je tu a s ním konečně i to pravé jarní počasí a hlavně teploty. Rázem je tak mnohem lákavější opustit pohodlí domácích doupat a vyrazit do přírody. A protože jsme velmi cyklisticky aktivní národ, tak určitě mnozí vyrazí na podobný výlet na kole. Případně na koloběžce, které také v poslední době výrazně získávají na popularitě. V obou případech ale určitě oceníte i šikovný cyklopočítač a možnost sledovat celou řadu zajímavých dat. Jeden takový pro vás máme právě dnes s modelem CYCPLUS M2 z akční nabídky e-shopu Cafago.

Cyklopočítačů je na trhu opravdu hodně, ale CYCPLUS M2 může nabídnout více než většina konkurence. Pro začátek má totiž integrovaný výkonný navigační GPS čip. Po propojení s telefonem tak můžete třeba vše exportovat do oblíbených aplikací, jako je třeba Strava. Cyklopočítač nabízí i velký kruhový 2.5-palcový displej, kde máte vše hezky černé na bílém. A to doslova. S ANT+ protokolem dokonce můžete bezdrátově připojit i další senzory a sledovat třeba tep, výkon a spoustu dalšího. K základní rychlosti nebo ujetým kilometrům ale nepotřebujete nic dalšího.

Velká baterie s kapacitou 1000 mAh vystačí až na 30 hodin jízdy a 16 MB paměti na uložení až 3000 km jízdních dat. Potěší i voděodolná certifikace IPX6, takže není zapovězena ani jízda v deštivých dnech. A cena podobného malého cyklo zázraku ? V akčních slevách na Cafago je momentálně jen za 36.99 euro, takže nic extra drahého. Navíc s bezcelní dopravou zdarma. V balení pak samozřejmě najdete i soupravu na montáž na řídítka. Tak co vy na to ?