Sluchátka společnosti Samsung jsou natolik populární, že se nyní na trhu objevila v nové barevné variantě. Ale abychom byli zcela přesní, jde o loňský model Samsung Galaxy Buds 2, který se už prodává v barvě bílé, černé, levandulové a olivové. Mezi prodávanými variantami sice černá už je, ale v této barvě jsou vyvedená pouze samotná sluchátka a vnitřní část nabíjecího boxu. Zbytek je bílý. Navíc přesný název stávající černé varianty je “Graphite”. Nová varianta má název “Onyx” a černá jsou nejen sluchátka, ale také celý nabíjecí box.

Cena a dostupnost nových Samsung Galaxy Buds 2

Kompletně černá sluchátka Samsung Galaxy Buds 2 jsou už nyní v Jižní Koreji a v Evropě, konkrétně v Německu, ve stavu předběžných objednávek. Ve své domovině se prodávají za 14900 wonů, což je zhruba 117 dolarů. Ale protože my máme podstatně blíž do Německa, podívejme se i na evropskou cenu. Ta je v rámci předprodejů zvýhodněná na 102 euro (2516 Kč). Připomeňme, že loňská sluchátka Galaxy Buds 2 se začínala v Evropě prodávat za 149 euro (3676 Kč). Sluchátka si tedy můžete nyní zarezervovat s levnější cenou.

Design nové barevné varianty sluchátek Samsung Galaxy Buds 2 a také jejich nabíjecího boxu zůstává stejný jako u ostatních barevných variant. A stejné jsou i parametry. Sluchátka podporují aktivní potlačení hluku, které lze nastavit ve třech úrovních a nebo zcela vypnout. Mají také dvoucestné dynamické reproduktory a tři mikrofony a jednotku hlasového snímání pro vyšší kvalitu telefonních hovorů.

Co se výdrže sluchátek týče, tak podle výrobce sluchátka vydrží 5 hodin provozu při zapnutém ANC. Jejich výdrž se zvýší na 7,5 hodiny, když je aktivní potlačení hluku vypnuté. Při dobíjení v boxu a zapnutém ANC se výdrž zvedne až na 20 hodin a na 29 hodin při vypnutém ANC. Kapacita baterií jednotlivých sluchátek je 61 mAh a nabíjecí box má 472 mAh akumulátor. Box lze nabíjet jak přes USB-C port, tak i bezdrátově.