První květnová neděle je doslova tou první, protože vychází na 1. května. Dnes také slavíme hezky najednou jak svátek práce, tak i svátek zamilovaných. Práci tak můžete oslavit nedělním odpočinkem a určitě si najdete čas i pro své blízké. Pokud byste snad ale byli i tak v technologické, potažmo nákupní náladě, tak vám samozřejmě nemůžeme upřít ani naši pravidelnou rubriku Vychytávky z Číny. V jejím 328. díle se podíváme na další trojici zajímavých a hlavně levných vymožeností z Aliexpressu. Tak vzhůru na věc !

Designová lampa na zeď

Jako první tu máme velmi zajímavou 6W designovou lampu na zeď pod hlavičkou Mijia. Tedy samozřejmě od našich oblíbenců z Xiaomi. Na první pohled klasický kruhový design nástěnného světla ale není tím, čím se zdá být. Můžete jej totiž i vyklopit a nastavit přesně podle svých požadavků. S rozměry 140 x 70 mm jde o kompaktní kousek, který je navíc i velmi úsporný. Životnost je přes 50.000 hodin, takže lampa opravdu vydrží. Na výběr je z černé nebo bílé barvy a také mezi teplým a studeným světlem. Cena je pak poměrně příjemných 24.19 dolarů.

Virtuální laserová klávesnice

Dalším pánem na holení je parádní projekční laserová klávesnice. S tou nejen ohromíte okolí, ale hlavně jde i o velice šikovný a univerzální produkt. Občas totiž třeba potřebujete napsat něco většího na telefonu a bez pořádné klávesnice je to opravdu náročné. Stačí mít v kapse ale malý projektor, který vám promítne takovou klávesnici na jakoukoli rovnou plochu. Připojíte jej pomocí Bluetooth a o energii se postará vestavěná baterie. Podporuje se i velmi široká škála platforem, od Androidu, přes Windows a iOS, až po Mac OS X a Windows Phone. Za 34.07 dolarů opravdu láce.

Hudební sportovní čelenka

Jako poslední tu pak máme něco pro milovníky hudby. Elastická čelenka z pohodlné látky v sobě totiž skrývá malé bezdrátové Bluetooth reproduktory pro přenos hudby. Využijete ji nejen třeba při sportu, ale také jako spánkového pomocníka. Vestavěná baterie pak vydrží až 10 hodin přehrávání. Na výběr je z černé a šedé varianty a cena je stanovena na skvělých 9.67 dolarů. Vychytávky z Číny jsou tu jen pro vás.