Intenzita tipařských příspěvků o hodinkách Google Pixel Watch se zvyšuje, což může opravdu znamenat, že na jejich uvedení dojde v květnu/máji. V tomto měsíci Google pravidelně pořádá svou vývojářskou konferenci I/O, takže prostor pro představovačku tu rozhodně je. Nedávno jsme zaznamenali kuriózní příhodu, kdy kdosi zapomněl tyto hodinky v restauraci a na síti se pak objevily jejich reálné fotky. Viděli jsme už také rendery Pixel Watch a tipaři zveřejnili i pár specifikací. Dnes se podíváme na odhadované ceny a dostupnost.

Jaká je cena Google Pixel Watch podle tipařů

Tipaři jsou opět na scéně a tentokrát odhadují cenu a dostupnost chystaných hodinek Google Pixel Watch. Na Twitteru svůj tip zveřejnil Yogesh Brar. Dodává, že informaci dostal od relativně nového zdroje, ale prý důvěryhodného. A začneme rovnou cenou hodinek, která se prý může pohybovat mezi 300 až 400 dolary. Cena Pixel Watch je tedy vyšší než u poměrně populárních hodinek Fitbit. Je ale srovnatelná s cenami Apple Watch 7 nebo Galaxy Watch 4 Classic od Samsungu.

Tipař dále upozorňuje i na to, že Google Pixel Watch půjdou do prodeje jen na některých vybraných trzích. To ale až tak nepřekvapí, protože stejnou prodejní strategii Google používá i u svých telefonů Pixel. K parametrům chystaných hodinek tipař dodává, že budou mít stejné senzory pro monitoring EKG a další, jako mají i hodinky Galaxy Watch. Zmiňuje také novou verzi operačního systému Wear OS 3.1. Dočkáme se prý dvou velikostí hodinek a čtyř barevných řemínků. Ostatně modrý řemínek jsme už viděli na reálných fotkách.

Co se týče dalších parametrů hodinek Pixel Watch spekuluje se také o procesoru Exynos, interní paměti s kapacitou 32 GB a podpoře eSIM. Za zmínku pak stojí i speciální funkce „Skin interface“ pro ovládání hodinek na kůži uživatele. Ovšem nic z toho výrobce nepotvrdil a také stále neprozradil přesný termín představení. Pokud ale na uvedení doje na konferenci I/O 11. nebo 12. května, jistě se to dozvíme alespoň s malým předstihem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.