Společnost Motorola nám nedávno představila celkem zajímavý telefon střední třídy Moto G52, ale zřejmě už brzy dojde na uvedení další dvou modelů z “géčkové” řady. V přípravách jsou totiž telefony Moto G82 a také Moto G62. O obou telefonech víme, že postupně sbírají certifikace potřebné pro uvedení na trh a telefon G82 už má za sebou i certifikaci Tenaa, která odhalila, že jej pohání procesor Snapdragon 695. Ale i o model G62 se už zajímají certifikátoři a některé z jeho specifikací nově odhalila certifikace FCC.

Co říká FCC o telefonu Moto G62

Certifikační výpis a informace o některých specifikacích chystaného telefonu Moto G62 zveřejnily stránky MySmartPrice, které se na tuto agendu už nějakou dobu specializují. Telefon figuruje v americké certifikační databázi pod kódovým označením XT2223-2. Dále zjistíme, že na uvedení dojde na několika globálních trzích, protože certifikace byla provedena pro Spojené státy americké, Evropskou unii, Británii, Indii, Brazílii a některé další trhy.

FCC uvádí, že Moto G62 dostane baterii s kapacitou 4700 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 20 W. Dále je potvrzená i podpora pro 5G sítě, dvě SIM karty, dvoupásmovou Wi-Fi, Bluetooth a NFC. Kromě toho má telefon i certifikaci Wi-Fi. Alliance, která ale jen potvrdila jeho obchodní název a kódové označení.

Na další parametry Moto G62 nás před časem upozornili tipaři. Ti tvrdí, že displej má rozlišení FullHD+ a vysokou obnovovací frekvenci buď 90 Hz a nebo dokonce 120 Hz. Typ a úhlopříčku obrazovky ale nespecifikovali. Spekuluje se i o procesoru Snapdragon 695, který prý doplní až 8 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště. Hlavní fotoaparát je trojitý s primárním 50 MPix senzorem, přední kamera leží v “díře” ve středu horní části displeje. Spekuluje se i o snímači otisků prstů, který najdeme v tlačítku napájení. A poslední zprávy tvrdí, že telefon běží na operačním systému Android 12.