Dnešní představovačka oblíbené značky POCO byla primárně zaměřena samozřejmě na nový telefon POCO F4 GT. Ale ukázali nám toho ještě mnohem více. Vůbec poprvé totiž POCO zabrousí i do vod chytrých hodinek s novými POCO Watch. A pro dobrou míru ještě také potěšili i herní fanoušky s bezdrátovými sluchátky Poco Buds Pro Genshin Impact Edition. Od každého něco a další z pod-značek ekosystému Xiaomi tak začíná rozpínat křídla i v dalších kategoriích.

POCO Watch

POCO Watch

POCO Watch jsou sice jen přeznačenými Redmi Watch 2, ale aspoň jsou konečně k mání i v Evropě. Hodinky mají obdélníkový design se zaoblenými rohy a displej je velký 1.6-palcový AMOLED s rozlišením 360 x 320 pixelů. Tělo je plastové, ale na druhou stranu tak váží jen pouhých 31 g. Řemínek je pak samozřejmě jako vždy silikonový. Fitness funkce jsou poměrně pokročilé a zahrnují měření tepu, okysličení krve SpO2 nebo přes 100 sportovních režimů. Nepřijdeme ani o vestavěný GPS čip nebo voděodolnost 5ATM. Baterie údajně vydrží až 14 dnů obvyklého užívání.

Cena hodinek je stanovena na 79 euro a ke koupi prý budou od 28. dubna na Aliexpressu nebo Amazonu. Zatím netušíme, zda se podívají oficiálně i přímo do české distribuce, ale je to poměrně pravděpodobné.

POCO Buds Pro Genshin Impact Edition

Další na ráně jsou pak sluchátka POCO Buds Pro Genshin Impact Edition. Jak už název napovídá, tak jsou licencovaná fenomenálně úspěšnou multi-platformní hrou a potěší hlavně její fandy. Sluchátka samotná jsou Bluetooth 5.2 bezdrátové „pecky“, vyvedené ve stylové rudo-zlaté kombinaci. A s fešáckým čtyřlístkem navrch. Co se týče výbavy, tak dostaneme třeba i aktivní potlačování ruchů až do 35dB. Případně až 28 hodinovou výdrž, tedy samozřejmě s využitím nabíjecího boxu. Ten ale umí i bezdrátového dobíjení.

Do prodeje opět tento kousek zamíří 28. dubna s cenou slušných 69 euro. Prodejní platformy znovu zahrnují Aliexpress, Amazon a další, ale musíme počkat na detaily o případné české dostupnosti.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.