Češi jsou určitě národem zahrádkářů, ale ne každý má k podobné kratochvíli přístup. Pěstovat okrasné, či užitné, květiny (nebo dokonce keříky a dřeviny) jde ale i v domácích podmínkách. Na parapetu máte určitě dostatek místa a květináče tam přesně pasují. Zeleň je vždy parádní dekorací každého bytu, ale péče o ni může být často problematická. Je totiž potřeba se správně postarat o její zalévání, protože bez vody vám nic moc neporoste. Naštěstí jde vše zautomatizovat i doma a nemusíte se u toho ani finančně zruinovat. Jak nám ukáže dnešní slevová akce z e-shopu Cafago.

V ní totiž najdeme velmi zajímavý automatický systém na zalévání vašich květináčů. Napájený je pomocí solárního panelu, takže se ani nemusíte starat o dobíjení vestavěné baterie. I když je to samozřejmě možné, pokud by solární panel nestačil. Chytrý systém s duální pumpičkou a 10 metry rozvodů jednoduše zapojíte a nemusíte se o nic starat. Možnosti nastavení jsou velmi široké a kromě automatického zavlažování je samozřejmě k dispozici i manuální. Celý systém je i odolný proti dešti, takže ho klidně využijete i u venkovních květináčů.

Podobné zařízení ale určitě musí být pořádně drahé, že ? Chyba lávky ! V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je vše k mání jen za parádních 25 euro. Navíc s pohodlnou a rychlou dopravou z německého skladu. Pokud tedy máte z minulosti problémy s usychající domácí zelení, tak se o něčem podobném určitě vyplatí popřemýšlet.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.