Vybrat ten správný vysavač je v dnešní době práce pro komplexní studii a skvadru odborníků. Někteří vyberou progresivní cestu s robotickým modelem, jiní zase stále přísahají na ruční variantu s jejími nespornými výhodami. Další neshoda pak nastane ohledně klasických drátových a bezdrátových modelů, kde jsou opět dva nesmiřitelné pohledy na věc. My pro vás dnes máme akci z e-shopu Cafago na jeden z těch konzervativnějších kusů. Ale Deerma DX900 na druhou stranu rozhodně boduje velmi přívětivou cenou.

Zejména při pohledu na funkce a výbavu, protože jde opravdu o parádní kousek. Tedy pokud máte v oblibě univerzální tyčové vysavače s dlouhým 4.5 m kabelem. Deerma DX900 se s výkonem 600W nebojí ledasjaké nečistoty a hlavně má velmi dobře vyřešený filtrovací systém. Ten se skládá hned ze šesti částí a zahrnuje i specializované filtry na částice a spoustu dalšího. Samostatná vzduchová trubice a snadno vysypatelný 1.2-litrový koš na prach také potěší. Ten navíc i jednoduše omyjete. Stejně tak oceníte třeba tichý provoz (75dB) nebo dvojici hlavních hubic vysavače. Kromě tyčového designu z něj totiž bleskurychle uděláte i menší ruční a vysajete třeba klávesnici nebo záhy gauče.

 

Kromě funkcí a výbavy ale Deerma DX900 opravdu příjemně překvapí i cenou. V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je k mání momentálně jen za 39.98 euro, samozřejmě hezky pohodlně z německého skladu. Akce platí až do konce dubna a stále je v zásobě ještě pár volných kusů. Takže pokud sháníte vysavač, tak se na tento kousek určitě minimálně podívejte. Stojí totiž za to.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.