Vybrat ten správný vysavač je v dnešní době práce pro komplexní studii a skvadru odborníků. Někteří vyberou progresivní cestu s robotickým modelem, jiní zase stále přísahají na ruční variantu s jejími nespornými výhodami. Další neshoda pak nastane ohledně klasických drátových a bezdrátových modelů, kde jsou opět dva nesmiřitelné pohledy na věc. My pro vás dnes máme akci z e-shopu Cafago na jeden z těch konzervativnějších kusů. Ale Deerma DX900 na druhou stranu rozhodně boduje velmi přívětivou cenou.

Zejména při pohledu na funkce a výbavu, protože jde opravdu o parádní kousek. Tedy pokud máte v oblibě univerzální tyčové vysavače s dlouhým 4.5 m kabelem. Deerma DX900 se s výkonem 600W nebojí ledasjaké nečistoty a hlavně má velmi dobře vyřešený filtrovací systém. Ten se skládá hned ze šesti částí a zahrnuje i specializované filtry na částice a spoustu dalšího. Samostatná vzduchová trubice a snadno vysypatelný 1.2-litrový koš na prach také potěší. Ten navíc i jednoduše omyjete. Stejně tak oceníte třeba tichý provoz (75dB) nebo dvojici hlavních hubic vysavače. Kromě tyčového designu z něj totiž bleskurychle uděláte i menší ruční a vysajete třeba klávesnici nebo záhy gauče.

 

Kromě funkcí a výbavy ale Deerma DX900 opravdu příjemně překvapí i cenou. V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je k mání momentálně jen za 39.98 euro, samozřejmě hezky pohodlně z německého skladu. Akce platí až do konce dubna a stále je v zásobě ještě pár volných kusů. Takže pokud sháníte vysavač, tak se na tento kousek určitě minimálně podívejte. Stojí totiž za to.