Velikonoční svátky máme úspěšně za sebou a můžeme jen doufat, že jste si je pořádně užili. Návrat do pracovního procesu je po každých svátcích krušný, ale samozřejmě nemáme na výběr. Zpříjemnit si ho možná můžeme další ze slevových akcí softwarových expertů z GoDeal24. Jejich nabídka cenově dostupných klíčů je jako obvykle velmi široká, takže si vybere opravdu každý. Hlavní porci tvoří samozřejmě stálice od Microsoftu, ale najde se místo i pro další speciality.

Pomalu už se nám také začíná rýsovat možnost instalace Windows 11. Pořízení zbrusu nového systému hned po vydání není obvykle dobrou volbou a radí se tak chvíli počkat. Microsoft se ale snaží a informace o chystané aktualizaci 22H2, neboli Sun Valley 2, vypadají nadějně. Dočkáme se nových bezpečnostních možností a celkově překopaných vymožeností systému. Pořídit si Windows 11 na GoDeal24 navíc není nijak cenově zničující záležitost. Stejně jako všech ostatních produktů v nabídce.

GoDeal24

AKTUÁLNÍ SLEVY NA GODEAL24 BEZ NUTNOSTI SLEVOVÉHO KUPÓNU

SLEVY AŽ 62% ! WINDOWS OS A MS OFFICE S KUPÓNEM „SGO62″

GoDeal24

AŽ 50 % SLEVY NA DALŠÍ VERZE WINDOWS S KUPÓNEM „SGO50“

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ PRODUKTY OD MICROSOFTU S KUPÓNEM „SGO62“

NÁSTROJE PRO VÁŠ POČÍTAČ

Případně ještě mnoho dalších>>>

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.