Fanoušci značky Vivo mají v tomto měsíci doslova žně. A to je před námi ještě na konci dubna/apríla uvedení prémiové řady X80. Máme potvrzeno, že představovačka proběhne za necelý týden, konkrétně 25. dubna/apríla. Víme ale i to, že výrobce nezahálí a připravuje i další nové stroje ze série S15. A aby toho nebylo málo, podle nové zprávy na stránkách 91Mobiles prý Vivo chystá i dva nové telefony z řady T.

Nové “téčkové” modely navážou na telefon Vivo T1 5G, který výrobce představil letos v únoru/februári na indickém trhu. Nové telefony Vivo prý spadají mezi přístroje střední třídy. Jejich obchodní názvy zatím výrobce nezveřejnil, ale je údajně možné, že název jednoho z nich je Vivo T1 Pro a cena na indickém trhu se může pohybovat kolem 25000 indických rupií, což je v přepočtu zhruba 328 dolarů.

Odhadované specifikace jednoho z telefonů Vivo T

Musíme přiznat, že informací o chystaných telefonech “téčkové” řady je na síti opravdu jen velmi málo. Tipaři se přesto shodují, že telefon Vivo, který se objevil na stránkách Geekbench s kódovým označením V2151, je skutečně model T1 Pro. Nic ale zatím není potvrzeno, takže berme tuto zprávu s rezervou. Telefon prošel testy s procesorem Snapdragon 778G, což znamená, že podporuje 5G sítě.

Výpis Geekbench dále uvádí, že osmi jádrový čipset s maximálním taktem 2,4 GHz doplnilo 8 GB operační paměti a systém Android 12. Tipaři k tomu dodávají, že interní paměť může dosáhnout na 128 GB případně i na 256 GB. Telefon získal v Single-core testu 790 bodů a ve více jádrovém testu pak 2865 bodů. A to je v této chvíli vše, co o chystaném telefonu Vivo víme. V utajení jsou nejen další specifikace a název druhého chystaného modelu. Ale neznáme ani design a termín, kdy výrobce řadu T představí. Ovšem je pravděpodobné, že tipaři v dohledné době skládačku specifikací rozšíří a doplní.