Tak nám na český trh vstupuje další z velkých hráčů na světovém trhu telefonů. Značka TECNO nepatří mezi ty známé v našich končinách, ale globálně jde opravdu o pořádného “žraloka”. Z původního čistě afrického trhu rozšířili své působení do 70 zemí světa, mezi které se nově řadí i Česká Republika a Slovensko. A o jejich PR se starají také velká jména. Světovým ambasadorem je herec Chris Evans, známý třeba z Marvelovek. A firma je také oficiálním partnerem fotbalového klubu Manchester City a to už od roku 2016.

TECNO

Neustálé průlomy v oblasti výzkumu, vývoje a designu

Tři hlavní výhody, kterými se TECNO odlišuje od konkurence, jsou uspokojení poptávky místních spotřebitelů, přizpůsobený profesionální fotoaparát pro fotografování a natáčení videa a stylový design, který překvapí uživatele především jeho mladistvým stylem. Společnost TECNO má obrazovou laboratoř TAIVOS, vlastní výzkumná a vývojová centra s více než 1 600 zaměstnanci ve výzkumu a vývoji spolu s řadou silných mezinárodních podpůrných týmů, které se také věnují výzkumu a vývoji. 

TECNO se snaží představit špičková zobrazovací řešení, která lépe splňují očekávání spotřebitelů díky kombinaci sběru dat a umělé inteligence. To také značce umožňuje udržet si svou konkurenceschopnost a vedoucí postavení v oboru. 

TECNO

Vysoká kvalita fotoaparátu

TECNO klade důraz na nejvyšší kvalitu fotografií a videí. Proto jsou přední kamery některých typů mobilních telefonů TECNO vybavené novou inteligentní identifikací mužů a žen, která smartphonu umožňuje rozpoznat rysy uživatele a přizpůsobit fotografii jeho tváři. Pomocí algoritmů AI pro super rozlišení obrazu lze například také obnovit snímky s nízkým rozlišením, které vznikly díky použití digitálního zoomu.

Jejich smartphony běží na OS Android, který je doplněný o vlastní uživatelsky přívětivou nadstavbu HiOS, která zákazníkům zpříjemní ovládání telefonu a také nabízí důležitá bezpečnostní vylepšení. Momentálně se HiOS řadí mezi nejlepší Androidové nadstavby na trhu.

Na český trh rovnou se dvěma řadami

Společnost TECNO kombinuje inteligentní technologie se stylovým designem a nabízí spotřebitelům rozmanitý výběr chytrých telefonů prostřednictvím 4 hlavních produktových řad :

  •  PHANTOM: Vlajková loď v každém ohledu s nejlepšími technologiemi ve své třídě.
  •  CAMON: Profesionální fotoaparáty s vedoucím postavením v oblasti fotografie a videa
  •  SPARK: První volba pro mladou generaci/generaci Z 
  •  POVA: Obří výkon, superrychlá, vždy zapnutá, perfektní herní zážitek

Na český trh vstupuje společně s řadou chytrých telefonů  Camon, jejíž vlajkovou lodí je TECNO Camon 18 Premier. Nižší řadu značky u nás zastoupí série TECNO Spark.  Mezi ty patří TECNO Spark 8 společně s vyšší verzí TECNO Spark 8 Pro, dostupný tu bude i model TECNO Spark 8T. Postupně však bude firma na český trh uvádět další telefony ze svého portfolia.