Tak nám na český trh vstupuje další z velkých hráčů na světovém trhu telefonů. Značka TECNO nepatří mezi ty známé v našich končinách, ale globálně jde opravdu o pořádného „žraloka“. Z původního čistě afrického trhu rozšířili své působení do 70 zemí světa, mezi které se nově řadí i Česká Republika a Slovensko. A o jejich PR se starají také velká jména. Světovým ambasadorem je herec Chris Evans, známý třeba z Marvelovek. A firma je také oficiálním partnerem fotbalového klubu Manchester City a to už od roku 2016.

TECNO

Neustálé průlomy v oblasti výzkumu, vývoje a designu

Tři hlavní výhody, kterými se TECNO odlišuje od konkurence, jsou uspokojení poptávky místních spotřebitelů, přizpůsobený profesionální fotoaparát pro fotografování a natáčení videa a stylový design, který překvapí uživatele především jeho mladistvým stylem. Společnost TECNO má obrazovou laboratoř TAIVOS, vlastní výzkumná a vývojová centra s více než 1 600 zaměstnanci ve výzkumu a vývoji spolu s řadou silných mezinárodních podpůrných týmů, které se také věnují výzkumu a vývoji. 

TECNO se snaží představit špičková zobrazovací řešení, která lépe splňují očekávání spotřebitelů díky kombinaci sběru dat a umělé inteligence. To také značce umožňuje udržet si svou konkurenceschopnost a vedoucí postavení v oboru. 

TECNO

Vysoká kvalita fotoaparátu

TECNO klade důraz na nejvyšší kvalitu fotografií a videí. Proto jsou přední kamery některých typů mobilních telefonů TECNO vybavené novou inteligentní identifikací mužů a žen, která smartphonu umožňuje rozpoznat rysy uživatele a přizpůsobit fotografii jeho tváři. Pomocí algoritmů AI pro super rozlišení obrazu lze například také obnovit snímky s nízkým rozlišením, které vznikly díky použití digitálního zoomu.

Jejich smartphony běží na OS Android, který je doplněný o vlastní uživatelsky přívětivou nadstavbu HiOS, která zákazníkům zpříjemní ovládání telefonu a také nabízí důležitá bezpečnostní vylepšení. Momentálně se HiOS řadí mezi nejlepší Androidové nadstavby na trhu.

Na český trh rovnou se dvěma řadami

Společnost TECNO kombinuje inteligentní technologie se stylovým designem a nabízí spotřebitelům rozmanitý výběr chytrých telefonů prostřednictvím 4 hlavních produktových řad :

  •  PHANTOM: Vlajková loď v každém ohledu s nejlepšími technologiemi ve své třídě.
  •  CAMON: Profesionální fotoaparáty s vedoucím postavením v oblasti fotografie a videa
  •  SPARK: První volba pro mladou generaci/generaci Z 
  •  POVA: Obří výkon, superrychlá, vždy zapnutá, perfektní herní zážitek

Na český trh vstupuje společně s řadou chytrých telefonů  Camon, jejíž vlajkovou lodí je TECNO Camon 18 Premier. Nižší řadu značky u nás zastoupí série TECNO Spark.  Mezi ty patří TECNO Spark 8 společně s vyšší verzí TECNO Spark 8 Pro, dostupný tu bude i model TECNO Spark 8T. Postupně však bude firma na český trh uvádět další telefony ze svého portfolia.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.