Dnes tu máme Velký pátek a s ním také výhled na několik svátečních dnů během Velikonoc. Většina z nás je určitě stráví v rodinném kruhu a určitě také třeba i návštěvou prarodičů. A právě na ně můžete myslet i během nákupů na čínských e-shopech. Tam totiž nejsou nutně jen high-end tech vychytávky a hračky, ale i velmi užitečné doplňky. Včetně těch pro seniory. Takže co třeba si tam v aktuální akci e-shopu Cafago pořídit šikovnou židli do sprchy právě třeba pro prarodiče ?

V minulých dnech jsme přinesli hned několik akcí na zajímavé židle, ale vždy šlo v kousky pro využití u počítače. Dnešní židle je trochu odlišná, protože je primárně určena do sprchového koutu nebo do vany. Senioři, případně hendikepovaní či lidé v rekonvalescenci, totiž při koupeli často nevydrží stát celou dobu. Takže se hodí mít šikovnou speciální židli právě pro tuto příležitost. Ta je výškově nastavitelná, ergonomická a s nosností až do 150 kg. Dokonce i má i držátko na hlavici sprchy. A samozřejmě je i voděodolná a resistentní proti korozi.

V nabídce je tato židle do sprchy v univerzální bílé barvě, která nikdy neurazí. Cena v aktuálních slevách spadla až na pěkných 24.10 euro, takže nejde o nic drastického. A bonusem je pak vždy doprava z německého skladu, takže odpadají veškeré případné problémy s doručením nebo proclením. Může se tak jednat o velmi neotřelý dárek pro vaše prarodiče, kteří to jistě ocení.