Zahradničení patří bezpochyby k bohulibým zálibám a je velmi rozšířené i v našich končinách. Ostatně pokud máte rodinný dům s nějakým tím pozemkem, tak se malé zahrádce také nevyhnete. Péče o ni dovede být poměrně náročná a je nutné se postarat i o kvalitní zavlažování. S ním vám možná pomůže dnešní akce z e-shopu Cafago, ve které je šikovná zahradní hadice značky Meterk. Bleskové prodeje navíc příjemně srazily její cenu, takže ještě ušetříte. Což přece není nikdy na škodu.

Zahradní hadice musí mít i pořádnou délku a to tenhle kousek značky Meterk rozhodně plní. Má totiž plných 100 stop (tedy asi 30 metrů) a navíc je z kvalitní latexové tkaniny. Umí se tak roztáhnout až do trojnásobku původní délky a po vypuštění vody pak zase smrsknout zpět. Mosazný konektor je dostatečně masivní a disponuje také i uzávěrem. Nu a hlavice samotná pak má protiskluzové držení, uzamykatelnou spoušť a několik režimu ostřikování. Hodí se tak nejen k zalévání zahrady, ale využijete ji také třeba na umytí auta nebo koupel vašeho psa.

Vše je velmi kompaktní a skladné, přičemž ještě navíc dostanete i šikovný transportní obal. Hlavice a hadice jsou vyvedeny ve slušivé černo-rudé kombinaci, takže ještě navíc uděláte na zahradě parádu. Aktuální slevová akce pak srazila cenu jen na velmi pěkných 25.75 euro. A při dodání z německého skladu navíc nehrozí žádné další celní, či daňové doplatky. Takže by se všichni zahrádkáři měli na nabídku minimálně mrknout.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.