Zahradničení patří bezpochyby k bohulibým zálibám a je velmi rozšířené i v našich končinách. Ostatně pokud máte rodinný dům s nějakým tím pozemkem, tak se malé zahrádce také nevyhnete. Péče o ni dovede být poměrně náročná a je nutné se postarat i o kvalitní zavlažování. S ním vám možná pomůže dnešní akce z e-shopu Cafago, ve které je šikovná zahradní hadice značky Meterk. Bleskové prodeje navíc příjemně srazily její cenu, takže ještě ušetříte. Což přece není nikdy na škodu.

Zahradní hadice musí mít i pořádnou délku a to tenhle kousek značky Meterk rozhodně plní. Má totiž plných 100 stop (tedy asi 30 metrů) a navíc je z kvalitní latexové tkaniny. Umí se tak roztáhnout až do trojnásobku původní délky a po vypuštění vody pak zase smrsknout zpět. Mosazný konektor je dostatečně masivní a disponuje také i uzávěrem. Nu a hlavice samotná pak má protiskluzové držení, uzamykatelnou spoušť a několik režimu ostřikování. Hodí se tak nejen k zalévání zahrady, ale využijete ji také třeba na umytí auta nebo koupel vašeho psa.

Vše je velmi kompaktní a skladné, přičemž ještě navíc dostanete i šikovný transportní obal. Hlavice a hadice jsou vyvedeny ve slušivé černo-rudé kombinaci, takže ještě navíc uděláte na zahradě parádu. Aktuální slevová akce pak srazila cenu jen na velmi pěkných 25.75 euro. A při dodání z německého skladu navíc nehrozí žádné další celní, či daňové doplatky. Takže by se všichni zahrádkáři měli na nabídku minimálně mrknout.