Pohodlné sezení je pro veškerou počítačovou činnost zcela nezbytné a nezastupitelné. Spousta z nás totiž před blikající obrazovkou tráví dlouhé hodiny a záda tak samozřejmě trpí. Potřebujete tak nějakou pohodlnou židli nebo křeslo, ale ideální model je opravdu těžké vybrat. Každý má totiž zcela jiné nároky a potřeby, takže je nutné se pořádně porozhlédnout kolem. A třeba vám ve výběru může pomoci i dnešní slevová akce z e-shopu Cafago. V ní je totiž jedna zajímavá židle za velmi lákavou cenu. Navíc ji nevyužijete čistě jen u počítače.

Tentokrát nejde o obří herní křeslo s komplikovaným designem, ale opravdu o poměrně jednoduchou  židli. Ta se hodí spíše pro kreativnější činnost, protože nemá opěrky na ruce a určitě tak není ideální třeba na sledování multimédií. Je ale výškově nastavitelná, takže si vše přesně upravíte podle potřeb, své výšky a výšky stolu samotného. Samozřejmostí je i 360° rotace a tichá kolečka na pětiramenné základně. Sedák i opěrka zad využívají pohodlnou pěnu a mají správný ergonomický tvar. Díky absenci opěrek na ruce je židle navíc velmi kompaktní.

Doprava zdarma a přímo z Německa

Na výběr je také hned z několika barevných variant. Můžete zvolit mezi klasickou černou či šedou, případně lehce extravagantnější červenou. Cena je v aktuální slevové akci pouhých 79.99 euro, takže příjemně překvapí. Doručí ji také z německého skladu, takže žádné další extra doplatky. A doprava zdarma je vždy příjemná u každého nákupu. Pokud tedy hledáte šikovnou židli k počítači, tak se určitě mrkněte i na tento kousek.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.