Čínské obchody skrývají opravdové poklady pro spoustu (nejen) technologických nadšenců. Své si tam najdou i profesionálové, případně jedinci, co se jako profesionálové cítí. Nedávno jsme tak třeba měli zajímavé akce na zařízení s vyrovnávacím laserem pro přesné linie. A u stavební, či úpravové kategorie zůstaneme i dnes. I domácí uživatel totiž může ocenit laserový dálkoměr pro přesné měření vzdáleností a dalších veličin. Zejména pokud jde o šikovný kompaktní kousek za dobrou cenu. Jako je dnes třeba model značky Meterk v akci na e-shopu Cafago.

Laserový dálkoměr Meterk totiž opravdu schováte do kapsy a k jeho napájení stačí jen dvojice AAA baterií. Ta by měla stačit až na 8000 jednotlivých měření, takže nebudete dobíjet nijak často. Měřidlo umí přesně zobrazit vzdálenost (až do 50 metrů), délku, objem nebo pytagorejské trojúhelníky, to vše s přesností na ±2 mm. Na velkém LCD displeji s podsvícením se vše navíc zobrazí jak v metrech, tak i stopách či palcích. Naměřené hodnoty si také můžete uložit až do 30 připravených pozic pro pozdější využití. Bonusem je i odolná certifikace IP54, takže dálkoměr využijete i venku.

A tento šikovný kousek je navíc momentálně k dispozici opravdu za hubičku. V akci na e-shopu Cafago je jen za 23.19 euro, samozřejmě hezky pohodlně a rychle z německého skladu. V balení dostanete i pouzdro a poutko na ruku jako příjemné extra doplňky. Pokud tedy chcete mít vždy po ruce přesný měřící přístroj, tak se na dnešní nabídku minimálně mrkněte. Akce pak platí až do konce dubna.