Velikonoce už nám pomalu klepou na dveře a pomlázka může být opět velmi slušná i s drobným předstihem. Naši oblíbení softwaroví experti z GoDeal24 totiž pro velikonočního zajíčka nachystali další várku svých parádních slev. Samozřejmě dojde na obvyklé podezřelé v podobě rozličných variant Windows a Office, ale dostane se i na další šikovné softwarové nástroje. Které dokonce ani nemusí být nutně od Microsoftu. A jak vypadají Velikonoční slevy konkrétně ? Co třeba Windows 10 jen za 7.24 euro ? Nebo nové Office Professional 2021 jen za 30.22 euro namísto 439.99 dolarů ? Vybere si každý.

GoDeal24

Velikonoční slevy na GoDeal24 bez nutnosti slevového kupónu

SLEVY AŽ 62% ! WINDOWS OS A MS OFFICE S KUPÓNEM „SGO62″

GoDeal24

AŽ 50 % SLEVY NA DALŠÍ VERZE WINDOWS S KUPÓNEM „SGO50“

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ PRODUKTY OD MICROSOFTU S KUPÓNEM „SGO62“

NÁSTROJE PRO VÁŠ POČÍTAČ

Případně ještě mnoho dalších>>>

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora.