Ozdobné rytí, neboli gravírování, nám už také v poslední době zdomácnělo i u nás. Správný kreativní nadšenec tak má kromě 3D tiskárny na stole i nějakou tu laserovou gravírovačku. Větší modely zvládají klidně i řezání, ale také zaberou mnohem více místa. Dnes pro vás máme něco z trochu odlišného soudku, protože kompaktní model NEJE KZ na stole moc místa opravdu nezabere. Navíc je momentálně ve slevové promo akci na e-shopu Cafago za velmi příjemnou cenu. Takže by všichni zájemci měli okamžitě zbystřit.

Laserová gravírovačka NEJE KZ je vyvedena ve slušivé černo-rudé barevné kombinaci a sluší jí to na první pohled. Navíc rozměrově opravdu překvapí svojí kompaktností a krychlička může klidně odpočívat hned vedle počítače. Výkonný 10W 450nm laserový paprsek zvládne rytí i do tvrdších materiálů a samozřejmostí jsou i kompletní bezpečnostní certifikace. Maximální plocha na ozdobné rytí 38 x 38 mm  a obrázky s rozlišením 490 x 490 pixelů. Podporovány jsou všechny softwarové platformy a pokročilý NEJE software toho umí opravdu hodně.

Na domácí použití se jedná opravdu o velmi vhodný kousek a navíc se při jeho pořízení ani finančně moc neprohnete. Akční slevy na e-shopu Cafago totiž srazily cenu jen na 96.69 euro. Navíc hezky pohodlně z německého skladu bez dalších komplikací. Akce je platná do konce dubna, takže máte dostatek času se na akci minimálně mrknout. Tedy pokud se nevyprodají limitované skladové zásoby, ale ještě jich tam pěkných pár zbývalo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.