Mysleli jste si, že už zima definitivně vzdala svoji vládu a bude lépe a radostněji ? Tak na to při pohledu z okna na teploměr tento víkend honem rychle zapomeňte. Asi tak ještě chvíli zůstaneme milerádi zavření  doma, než riskovat nečas venku. Náladu vám ale doufejme může zvednout naše pravidelná rubrika Vychytávky z Číny, ve které tento týden představíme další šikovné gadgety. Některé se budou hodit právě na domácí použití a jiné využijete i jinde. Takže jakou trojici jsme pro vás vybrali tentokrát ?

Stylový LED budík

I když už většinou kontrolujeme čas jen na svém mobilním telefonu, tak užitečnost stolních nebo nástěnných hodin je doma stále bez diskuzí. Případně i na nočním stolku se hodí mít nějaké ty hodiny, ideálně s propracovaným budíkem. A rozhodně neurazí, když jde o pořádně stylový model. Třeba takový se zakřiveným LED displejem, který připomíná designově počítačový monitor. Nabídne zrcadlovou plochu displeje, noční režim s automatickým tlumením, zobrazení teploty a samozřejmě i budík. K dispozici je  s červeným, zeleným nebo bílým písmem. A přijde jen na pěkných 12.24 dolarů.

Univerzální měřák kvality vody

Voda je pro nás vždy kriticky důležitá a její kvalitu velmi často podceňujeme. V našich podmínkách je naštěstí většinou i kohoutková voda pitelná a v podstatě kvalitní, ale nemusí to být pravidlem. Může se tak klidně hodit i měřák kvality vody a jeden takový univerzální pro vás právě máme. Ten umí kromě měření hodnoty pH a teploty také zjistit třeba úroveň rozpuštěných částic, elektrolytů nebo salinity. Nadšeni tak z něj budou třeba i akvaristi nebo laboratorní pracovníci. Za 23.77 dolarů zajímavá koupě.

Termální infra kamerka pro váš telefon

V poslední době se nám rozmáhají nabídky odolných telefonů vybavených kamerkami s nočním viděním, případně i infra termálními senzory. A právě infra termální senzor se může hodit v mnoha situacích. Třeba při inspekci motoru, rozvodů, tištěných spojů, trubek, ventilace a spousty dalšího. Případně pro zajímavé infra snímky ledasčeho. Kamerku jednoduše připojíte pomocí USB Type-C portu k vašemu telefonu a vše ovládáte pomocí speciální aplikace. Ocení ji nejen profesionálové a k dostání je momentálně za 183.06 dolarů.