Staré dobré pořekadlo praví, že kdo si hraje, ten nezlobí. Jeho platnost je univerzální a zdaleka nezahrnuje jen děti. I dospělí totiž velmi často patří k nadšeným „hračičkům“ a není tak důvod jim potěchu odpírat. Proč si tak neudělat radost nějakými technologickými technologickými hračkami, zvláště pokud jsou v akci. Dnes pro vás máme hned dvě malá doporučení na podobné zajímavé kousky. Obě jsou na gadgety z Ebay, navíc hezky z hamburských skladů v Německu.

Herní konzole Powkiddy RGB10MAX2

hračkami

Jako první si vezmeme na paškál šikovnou přenosnou konzoli Powkiddy RGB10MAX2. Ta na první pohled připomíná slavní Nintendo Switch Lite a inspirace je opravdu jednoznačná. V tomto případě dostaneme 5-palcový plně laminovaný LCD displej s rozlišením 854 x 480 pixelů a procesor Rockchip 3326. Konzole pracuje open-source Linuxu a podporuje celou řadu herních emulátorů. A na přiložené 64 GB microSD kartě je hned plných 22.000 her. Baterie vydrží až 8 hodin provozu a konzole má i Wi-Fi připojení pro možnosti multiplayeru. K dostání je v bílé nebo černé barvě a nekupte to jen za 159.98 euro.

Gravírovačka Sculpfun S9

A hraní se nemusí omezovat čistě jen na samotné konzole. Co si třeba vyhrát i kreativněji s laserovou gravírovačkou Sculpfun S9 ? Ta nabízí opravdu silný 5.5W laser se svazkem tenkým pouze 0.06 mm. Což se samozřejmě pozitivně projeví na možnosti vyrytí detailů a přesnosti. Laser ale zvládne i řezat třeba 15 mm tlusté dřevěné desky nebo 10 mm akrylát. Proto se určitě hodí i bezpečnostní kovová destička, abyste náhodou neprovrtali i stůl. Složení gravírovačky je velmi jednoduché a několik kroků vám potrvá jen pár minut. Maximální rycí plocha je výborných 410 x 420 mm, ale díky modulárnosti zařízení se dá případně ještě rozšířit. Bonusem je i velmi široká podpora softwarových nástrojů, od LaserGRBL, přes LightBurn a LiteFire až po Benbox. A to vše jen za 329.99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.