Během března jsme vám měli možnost naservírovat hned několik zajímavých slevových akcí zaměřených na vyrovnávací lasery. V čínských obchodech totiž asi usoudili, že s příchodem jara poroste i nadšení domácích kutilů a stavitelů. A takové laserové vyrovnávací měřidlo se může opravdu hodit. Ať už plánujete vykachličkovat koupelnu, tapetovat, nebo třeba položit koberce opravdu přesně. A dnes pro vás máme jeden ještě mnohem kompaktnější kousek značky KKmoon, kdyby snad někoho odradily lehce bachratější minulé modely. Samozřejmě opět v příjemné slevové akci z e-shopu Cafago.

Šikulové z firmy KKmoon totiž mají v nabídce i jeden opravdu kompaktní vyrovnávací laser. Mluvíme tak konečně o modelu s maximálně pár stovkami gramů a rozměry 85 * 65 * 90 mm. Sice tak nemůžeme čekat 12, nebo dokonce 16 laserových linií, ale i 2 linky na domácí použitě zcela postačí. Navíc potřebujete k jeho napájení jen dvě klasické AA baterie. Základna zařízení je plně 360° a dostaneme i automatické vyrovnávání. V případě náklonu přes 3° se pak rozezní zvukový signál. Ovládání pomocí dvojice tlačítek je také maximálně intuitivní a zvládne ho opravdu každý.

Tento multifunkční zaměřovací laser KKmoon je opět v nabídce ve stylové černo-zelené barvě, podobně jako větší sourozenec. Je také výrazně levnější, protože cena klesla ve slevové akci na velmi příjemných 27.69 euro. Dodání je sice z čínského skladu obchodu, ale naštěstí nabízí i speciální bezdoplatkovou možnost dopravy. Takže se nemusíte ničeho obávat. Pokud tedy po něčem podobném pokukujete a vadily vám větší rozměry minulých modelů, tak by se vám tento mohl určitě zamlouvat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.