Značka Vivo, která patří do skupiny BBK Electronics, se začíná připravovat na příští měsíc. Jako jediná společnost ze skupiny BBK totiž letos ještě neuvedla na trh své nové produkty. A že jich připravuje poměrně hodně, bude je postupně uvádět v průběhu dubna/apríla. Ostatně tuto informaci nedávno přinesl jeden z nejznámějších čínských tipařů. Sama značka Vivo naznačila, že dnes potvrdí termín uvedení některých produktů a díky upoutávce víme, že půjde o skládací telefon Vivo X Fold, telefon X Note a také první tablet Vivo Pad.

V podstatě o všech třech zařízeních už něco málo víme a naposledy jsme se podívali na to, jaký design dostane chytaný tablet Vivo Pad. Nyní se na čínském Weibo objevil nový letáček, který avizuje, že termín představení Vivo X Fold, X Note a tabletu je naplánovaný na 11. dubna. Kromě toho z upoutávky vyčteme i paměťové konfigurace všech tří zařízení.

Paměťové konfigurace Vivo X Fold, X Note a Vivo Pad

Vivo v upoutávce hlásí, že skládací telefon Vivo X Fold půjde na trh ve dvou paměťových verzích. První má 12 GB operační paměti a 256 GB interního úložiště. Druhá verze má také 12 GB RAM, ale vnitřní paměť narostla na 512 GB. Do prodeje prý půjdou tři barevné varianty, a to modrá, karmínová a oranžová. Víme také, že telefon nabídne skládací obrazovku druhé generace s obnovovací frekvencí 120 Hz a sklem UTG. Údajně půjde o první skládací telefon s ultrazvukovým snímačem otisků.

Vivo X Note dostane podle letáku tři paměťové konfigurace. Konkrétně jde o 8 GB RAM a 256 GB vnitřní paměti, 12 GB operační paměti a 256 GB interního úložiště a 12 GB RAM a 512 GB interní paměti. Na trh půjdou barvy černá, šedá a modrá. Nu a u tabletu Vivo Pad se musíme spokojit se dvěma paměťovými verzemi, konkrétně to je 8 GB RAM a 128 GB interního úložiště a 8 GB RAM a 256 GB vnitřní paměti. V rámci barevných variant můžeme prý počítat s šedou a modrou barvou. V závěru ještě doplňme, že skládací telefon X Fold a telefon X Note bude pravděpodobně pohánět procesor Snapdragon 8 Gen1 a pro tablet je připravený čipset Snapdragon 870.