Nedávno jsme na našich stránkách představili dvě akce na šikovnou pomůcku pro každého domácího „Bořka stavitele“. Přece jen vše pečlivě vyměřit a naplánovat není práce pro třesoucí se ruku a silnou tužku. Proč se tedy nespolehnout na moderní technologie a na vyměřování přesných linií si nepozvat vyrovnávací laser. Další takový kousek pro vás máme i dnes, opět z nabídky e-shopu Cafago a v některých ohledech jde ještě o krok dále, než ty předchozí. Tedy kromě ceny, protože ta je vždy velmi lákavá.

V tomto případě totiž dostanete k dispozici hned 16 laserových horizontálních i vertikálních linií pro vaši přesnou potřebu. Jejich dosah je sice „jen“ kolem 10 metrů, ale to stejně drtivé většině domácích stavitelů stačí. Přesnost je opět vynikající s ±1mm/7m a zařízení umí i vlastní automatické vyrovnávání až do sklonu ±3°. Základna přístroje je navíc rotační se záběrem 360° a k dispozici jsou i spony k uchycení třeba na zeď nebo na strop. Potěší i možnost ovládání telefonní aplikací pomocí Bluetooth připojení, nebo dokonce i hlasové povely. A šikula se nelekne s certifikací IP54 ani špatného počasí.

Pokud tedy plánujete nejen něco stavět, ale třeba i vyměřovat kachličkování, tapetování nebo pokládání koberců, tak se na tento kousek určitě mrkněte. Na Cafago je k dostání v černo-rudé barvě a v akci navíc zaplatíte jen 56.59 euro. A to i včetně šikovné brašny na přenos. Navíc je dodávka z německého skladu obchodu, takže rychlá, bezproblémová a bezdoplatková. Jen však už pouze do konce března. Takže si raději v případě zájmu pospěšte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.