Značka Vivo také spadá do skupiny BBK Electronics a po vzoru dalších společností z této korporace připravuje svůj první tablet. Připomeňme, že společnosti Oppo a Realme už mají své tablety na trhu a OnePlus už na svém prvním tabletu také pracuje. Před pár dny tipaři naznačovali, že příští měsíc bude pro značku Vivo celkem náročný. A to z toho důvodu, že dojde na uvedení hned několika novinkových produktů, mezi kterými bude i tablet Vivo Pad.

Kromě toho má Vivo na svém Weibo účtu upoutávku, že už zítra, tedy 28. března/marca, zveřejní přesný termín představení dvou chystaných produktů. Podle upoutávky to vypadá, že zřejmě půjde o telefon Vivo X Note a skládací telefon X Fold. Není ale vyloučeno, že se dozvíme i termín představení tabletu Vivo Pad, protože na čínském účtu Vivo už také visí jeho promo snímky. Díky nim zjistíme, jak chystaný tablet vypadá.

Design a odhadované parametry Vivo Pad

Začněme tím nejzřetelnějším, co na snímcích vidíme. Tím je podpora stylusu a přídavné magnetické klávesnice s velkým trackpadem. Klávesnice zároveň poslouží i jako stojánek, o který lze Vivo Pad opřít. Celkově se zdá být tablet poměrně velký a na zadním panelu leží i obdélníkový modul fotoaparátu s velkým okružím uvnitř. Fotoaparát je zřejmě duální a konstrukce tabletu je kovová. Na hranách jsou dva mikrofony, čtyři reproduktory a port USB-C.

O specifikacích Vivo Pad zatím víme jen to, co odhadují tipaři, nebo to, co prozradily certifikační výpisy. Díky certifikaci 3C víme, že tablet podporuje rychlé nabíjení s výkonem 44 W. K tomu přidal tipař Digital Chat Station také info o procesoru, kterým prý je Snapdragon 870. Kapacita baterie údajně dosáhne na 8040 mAh. Displej má úhlopříčku 11 palců a je typu OLED s obnovovací frekvencí 120 Hz. Zadní duální fotoaparát je údajně osazený 13 MPix a 8 MPix senzory a předení kamera má 8 MPix.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.