Konec března nám konečně přinesl teplé počasí a pomalu tak můžeme pomalu zapomínat na zimní strasti. Teploty naopak šplhají až do netypicky vysokých výšek a pesimisté se tak už v předstihu začínají připravovat na tropická letní vedra. Klimatizace ještě stále nejsou obvyklou výbavou většiny českých domácností a tak budeme asi spíše sázet na věrné větráky a ventilátory. A jeden takový pro nás dnes mají i v akci na e-shopu Cafago. Jde o parádní věžový ventilátor Xiaomi Mijia, samozřejmě jako vždy za velmi dobrou cenu.

Tento věžový ventilátor Xiaomi Mijia má oproti klasickým lopatkovým modelům hned celou řadu výhod. Pro začátek nezabere tolik místa, protože vše podstatné je ukryto jen ve štíhlé, něco přes metr vysoké věži. Navíc bezlopatkové řešení znamená i bezpečnější provoz, kdy neohrozí ani zvědavé malé dítě. Pokryje také opravdu velký prostor s úhlem foukání vzduchu 150°. Průtok vzduchu je také poměrně masivní a šplhá až na 541m³/h. Navzdory tomu je zařízení poměrně tiché s pouhými 34.6 dB. Nadšence potěší i možnost integrace do systému chytré domácnosti Xiaomi, přítomnost Wi-Fi, nebo ovládání telefonní aplikací.

Levný letní vánek zaručen

Věžový ventilátor Xiaomi Mijia koupíte jen v jedné jediné univerzální bílé variantě, která se ale zase neztratí nikdy a nikde. Bleskové prodeje navíc srazily cenu jen na 83.69 euro, ale končí už na konci března. Doručení je z německého skladu obchodu, což je vždy velmi dobrou zprávou. Kdo by chtěl v dnešní době platit další celní, či daňové doplatky… Takže se tento kousek určitě mrkněte a už v předstihu se vybavte na letní měsíce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.