Správný posez u počítače je základem zdravého životního stylu pro valnou část z nás všech. Přece jen v dnešní době trávíme před blikajícími monitory stále více a více času a často si tak ničíme i záda. Protože být ohnutý jako Quasimodo opravdu nedělá páteři a svalům zrovna dobře. Pořízení kvalitní židle nebo křesla je tak opravdu velmi důležité a ani nemusí být nijak extra drahé. Na trhu samozřejmě existuje celá řada specializovaných herních a dalších polstrovaných modelů, ale někdy je jednodušší kancelářská židle tím lepším řešením.

Jednu takovou pro vás dnes máme z nabídky bleskových prodejů na e-shopu Cafago. Jde o ergonomickou kancelářskou židli klasického designu, která neurazí u žádného počítačového stolu. Je velmi bytelná a s nosností až 136 kg se hodí i pro ty objemnější z nás. Potěší i nastavitelná výška, odklápěcí opěrky na ruce, nebo sedák z kvalitní paměťové pěny. Síťovaný materiál na opěrce je prodyšný, takže vaše záda budou i dýchat. Vzadu pak dokonce máte i kapsu na odkládání denního tisku nebo časopisů. Židle je navíc opravdu masivnější než vypadá, protože váží solidních 9.5 kg.

Skvělá cena a rychlá doprava

Na výběr pak máte z černé nebo bílé barevné varianty a můžete tak doladit váš pracovní koutek. V bleskových prodejích na e-shopu Cafago klesla cena jen na pouhých 57.65 euro a vaše peněženka tak nezapláče. Bonusem je i dostupnost a doprava hezky pohodlně z německého skladu. Takže nepřekvapí ani žádné celní a daňové doplatky. Za pořízení podobné šikovné židle vám vaše záda ještě časem rády poděkují.