Dnešek je rozhodně dnem D pro oblíbený čínský obchod Geekbuying. Po zahřívacích kolech aktivit totiž konečně dnes plně odstartovaly jejich březnové Mega Slevy. Ty potrvají celý týden až do 30. března a pak ještě pro dobrou míru i první tři dubnové dny poslední šance. A pokud jste snad v zahřívacích kolech nestihli ukořistit nějaké slevové kupóny, tak ještě zdaleka nemusíte zoufat. Na Geekbuying jsou totiž jako obvykle štědří v podstatě pořád a tak si další kupóny můžete odnést i po samotném zahájení akce.

A nejde o zanedbatelné částky, protože můžete ušetřit opravdu slušně. Ať už nakupujete jen za pár dolarů, nebo za několik stovek. Třeba kupón 22MARCH11 přinese úsporu $2 za každých $20 utracených. Další jsou pak odstupňované, 22MARCH2 nabídne $5 slevu při nákupu na $50, 22MARCH3 pak $15 při nákupu na $200 a nakonec 22MARCH4 plných $50 při nákupu přes $600. Jen si vybrat, kategorií je opravdu přehršel.

Vysavače a chytrá domácnost

Třeba taková kategorie chytré domácnosti, kde samozřejmě vládnout robotické vysavače. Kdo by se chtěl v dnešní době zalamovat s manuální prací… A výběr určitě není špatný a dojde přece jen nakonec i na nějaké ty tyčové vysavače. Často navíc pohodlně z evropských skladů.

E-kola a koloběžky

V dnešní době také určitě letí elektronická kola a koloběžky, která se hodí i pro méně sportovně zdatné jedince. Ti ocení asistovaný nebo plně elektrický pohon, samozřejmě hlavně do kopce. V nabídce je od každého něco a e-kola jsou dokonce i horská s mnoha vymoženostmi.

Elektronika a všehochuť

Fantazii se meze nekladou a výběr na Geekbuying je opravdu obrovský, takže stačí se ponořit do nabídky a určitě vás nějaký ten gadget nebo vychytávka udeří do očí. Třeba konkrétně některý z těch následujících. Ale pokud ne, tak se určitě nebojte hledat dál.